ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС
на заміщення вакантної посади директора комунального закладу
«Авдіївська опорна загальноосвітня школа I-III ступенів № 2»
Авдіївської міської ради»

Найменування та місцезнаходження навчального закладу: Комунальний заклад «Авдіївська опорна загальноосвітня школа I-III ступенів № 2» Авдіївської міської ради Донецька область, місто Авдіївка, вул. Корольова 10

Найменування посади та умови оплати праці: директор комунального закладу «Авдіївська опорна загальноосвітня школа I-III ступенів № 2» Авдіївської міської ради; призначення на посаду – контрактне, оплата праці проводиться відповідно до вимог наказу Міністерства освіти і науки України «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» від 26.09.2005 № 557, постанови Кабінету Міністрів України «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» від 30.08.2002 № 1298, Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти України від 15.04.1993 № 102., надбавка за вислугу років встановлюється відповідно до Закону України «Про освіту».

Основні професійні та кваліфікаційні вимоги до претендентів: громадянство України, вільне володіння державною мовою, вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче магістра, стаж педагогічної діяльності не менше 3 - х років, проявлення в практичній роботі як лідера – менеджера, який управляє педагогічною системою освітнього закладу та її розвитком. Повинен мати високий рівень моральних якостей; сформовані позитивно значущі особистісні – ділові характеристики та стан здоров'я, що дозволяє виконувати професійні обов’язки; вільне володіння сучасними інформаційними технологіями, технологіями менеджменту й маркетингу в освіті; організовувати й стимулювати професійну діяльність педагогічних працівників; сприяти формуванню культури організації, організовувати та забезпечувати її діяльність; вміти вивчати попит на освітні послуги; організовувати та забезпечувати їх якість; мати вміння для розробки та прийняття управлінських рішень, аналізу результатів функціонування та розвитку навчального закладу, власної управлінської діяльності; мати здатності прогнозування та проектування.

Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі: заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»; автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу); копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України; копія документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста); копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання; довідку про відсутність судимості; мотиваційний лист, складений у довільній формі. Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості. Визначені у цьому пункті документи подають особисто (або подає уповноважена згідно з довіреністю особа)

Строк подачі документів: з 23.08.2018 до 11.09.2018 р.

Місце подачі документів: відділ кадрів відділу освіти військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області за адресою : м.Авдіївка вул. Корольова 2

Особа уповноважена приймати документи від учасників: Караченцева Олена Олександрівна, + 380500376114, email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Дата, час та місце проведення конкурсного відбору: 21.09.2018 Донецька область, м. Авдіївка, вул. Корольова, 2, відділ освіти військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області.

Складові конкурсу :

Конкурс складається з перевірки на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зокрема Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти, а також Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 року № 988-р; перевірки професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання; публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

 Конкурсна комісія упродовж двох робочих днів з дня завершення конкурсного відбору визначає переможця конкурсу або визнає конкурс таким, що не відбувся, та оприлюднює результати конкурсу на веб-сайті засновника. Протягом трьох робочих днів з дня визначення переможця конкурсу засновник призначає переможця конкурсу на посаду керівника закладу освіти та укладає з ним строковий трудовий договір.