Новий навчальний рік розпочато

Закінчилося літо з його безтурботністю та розвагами, розпочинається новий навчальний рік, школярі знову збираються у своїх рідних класах, розглядають нові підручники та робочі зошити, спілкуються та діляться враженнями.

У школах та садочках нашого міста закінчилася  підготовка до нового  навчального року.

У місті Авдіївці в 2018-2019 навчальному році буде функціонувати 5 загальноосвітніх шкіл та 4 заклади дошкільної освіти.

Цього року в оновлені школи прийдуть навчатися 180 першокласників, продовжити навчання у 10 класі вирішили 89 учнів. Взагалі у загальноосвітніх закладах нашого міста планує навчатися 1533 учні, у  дошкільних навчальних закладах будуть виховуватися 530 дітей.

З метою забезпечення відповідних умов для навчання та виховання дітей, відновлення матеріально-технічної бази закладів освіти міста була проведена відповідна робота стосовно ремонтних робіт у загальноосвітніх школах міста та дитячих дошкільних закладах.

Згідно з концепцією Нової української школи для першокласників було придбано:

- багатофункціональний пристрій з першочерговим набором комплектуючих для кожного 1 класу;

- витратні матеріали для БФП (папір);

- мікроскопи , ігрові набори «Six Bricks».

Ближчим часом отримають:

- шафи - органайзери та скрині для зберігання дидактичних матеріалів.

Станом на 01.09.2018 р. за кошти місцевого бюджету проведені певні роботи з ремонту приміщень освітніх закладів та закладів дошкільної освіти: проведено капітальний ремонт системи пожежної сигналізації у ЗОШ №1, 4, 6 та ДНЗ №3 «Чебурашка». Ведуться роботи по встановленню металевих флагштоків в дошкільних навчальних закладах № 7, 8, 11. Проведено заміну розподільних та освітлювальних щитів у ЗОШ №1. Здійснюється вогнезахисна обробка дерев’яних конструкцій по закладах освіти та ДНЗ. Проведено  поточний ремонт спортивної зали у ДНЗ №8 «Малюк» та ремонт харчоблоку у ДНЗ №11 «Дзвіночок». 

За рахунок коштів ПрАТ «АКХЗ»  до  початку 2018-2019  н. р. проводяться ремонти: ЗОШ  І-ІІ ступенів № 1 – поточний ремонт харчоблоку та їдальні; ЗОШ  І-ІІІ ступенів № 6 - поточний ремонт  спортивної зали та побутових кімнат;  ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 – ремонт коридорів, прилеглих територій до актового та спортивного залів, ДНЗ № 3 «Чебурашка» - встановлення спортивного майданчика; ДНЗ № 7 «Теремок» - ремонт харчоблоку.

У закладах освіти  трудові колективи створили всі умови безпечного та казкового перебування дітей,  провели велику роботу щодо підготовки до початку навчального року. Всім велика подяка за проведену роботу. Будемо сподіватись нашим дітям  буде цікаво  в закладах освіти.

Хочеться побажати, щоб навчальний рік був для всіх нас цікавим,  успішним і результативним.