Зустрічай нас, любий садочок!

Вересень – початок навчального року не тільки в школах, але й у дошкільних навчальних закладах. Природа одягається в яскраві осінні барви, а всі дошкільнята повертаються у стіни рідного садочка, зустрічаються зі своїми друзями, вихователями, жадають нових знань та відкриттів. А для когось тільки розпочинається цікаве і веселе життя у дошкільному закладі.

Напередодні 1 вересня у дошкільних закладах міста дуже красиво і урочисто, дитячі майданчики прикрашені повітряними кульками, гірляндами квітів, різнокольоровими прапорцями. Ще в серпні колективи закладів починають підготовку до цього дня. Треба продумати сценарій, вибрати ведучого, підготувати  місце для проведення свята. День знань повинен пройти цікаво для всіх вікових категорій та груп. Цього року вересень теплий і привітний дозволив провести свято на подвір’ї дитячого садка. На святі була присутня атмосфера доброї казки, вихованці отримали гарні враження на цілий день. 

А ще святковими були перші заняття в кожній віковій групі, зміст яких в основному був направлений на виховання у дошкільнят патріотичних почуттів, гордості за нашу Україну, бажання бути вільними і незалежними, старанними та працьовитими.  

Бажаємо усім вихованцям у новому навчальному році підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Зі святом, дорогі друзі, щасти у Країні Знань!

За інформацією відділу освіти