Ми зростаєм в дитсадку, наче квіти в квітнику

У закладах дошкільної освіти нашого міста протягом 05-07 вересня були проведені святкові заходи, присвячені Дню міста Авдіївка.

В дошкільних закладах № 8 «Малюк» та № 11 «Дзвіночок» гучно, весело та завзято відгомонів осінній ярмарок. Хто з українців не чув слова "Ярмарок"? Це свято праці і спілкування, продажу товарів і придбання гарного настрою. На ярмарках вирувало життя, започатковувалися та передавалися народні традиції. Так і в наших садочках в рамках національно-патріотичного виховання діти та їх батьки разом із педагогами відтворювали та вивчали традиції рідного народу. Святкове прикрашення, смачні кондитерські вироби, вірші, пісні, танці, розваги створили атмосферу чудового, яскравого та колоритного народного дійства.

Вихованці дошкільного закладу № 7 «Теремок» взяли участь у святковому флеш-мобі. Талановиті діти та педагоги продемонстрували свої танцювальні здібності глядачам, вітали рідне місто з Днем народження.

Неординарними були і міні-виставки працівників дошкільних закладів «Наші захоплення», де були представлені вироби з паперу, дерева, квітів, малюнки, вишивки.

На заході були присутні батьки дітей, яким надзвичайно сподобалося проведене свято, про що свідчили їхні посмішки, жарти, тай самі вихованці садочків надовго запам’ятають цей день.

За інформацією відділу освіти