З Днем дошкілля!

День дошкілля – це ще одна нагода сказати добрі, гарні слова на адресу тих, хто віддає свою любов і серце малюкам, розвиває в них найкращі риси, виховує й навчає життєвої мудрості. Бути вихователем дошкільного навчального закладу – високе покликання і глибока повага. Від професіоналізму, терпіння і мудрості кожного працівника дошкільного закладу, уваги до унікального і своєрідного внутрішнього світу дитини, залежить те найдорожче, що у нас є – наше життя, наше майбутнє і надія. Всеукраїнський День дошкілля – це свято дитинства. Недарма кажуть, що дитинство це ранок життя, а ранок  має бути щасливим. 27 вересня в рамках проведення Дня дошкілля в дошкільних навчальних закладах нашого міста відбулися справжні свята музичної, танцювальної, поетичної творчості за участю працівників закладів, дітей та їхніх батьків, вшанування ветеранів всіх категорій працівників, які багато років працювали в садочках.

У закладах були організовані виставки спільних робіт дітей та працівників дошкільних навчальних закладів, які мають певні захоплення.

Організація святкових заходів до Дня дошкілля – це творчість кожного окремого колективу. Найголовніше – пам’ятати про мету свята: підкреслити цінність і важливість дошкільного віку у формуванні особистості, привернути увагу різних верств населення до дошкільної ланки в системі освіти, презентувати творчий потенціал працівників-дошкільників, підвищити психолого-педагогічний рівень батьків. 

Щиро вітаємо усіх працівників дошкілля із професійним святом! Бажаємо міцного здоров’я, творчості й наснаги у щоденній праці, радості від спілкування із вихованцями та вдячності від суспільства!

За інформацією відділу освіти