Зимові розваги в дошкільних закладах міста

Дай Боже Вам любові і тепла,
Добра в сім'ї і затишку в оселі.
Щоб щастя світла музика текла
В різдвяні свята, щедрі та веселі!
Хай здійснює бажання рік Новий
Хай наше рідне місто процвітає! 
З чудовим святом радості і мрій
Ми щиро і сердечно Всіх вітаєм!

Як гарно, що в Новий рік зимова казка не закінчується. До самого Водохреща крокують землею Щедрий вечір, Різдво, свято Маланки та Василя, Весела Коляда. Не забувають навчати і шанувати звичаї українського народу і в закладах дошкільної освіти нашого рідного міста.

Педагоги  організували і провели по-справжньому добрі, цікаві і захоплюючі різдвяні свята, під час яких дошкільнята мали змогу ще раз доторкнутися до народних традицій, отримати пізнавальну інформацію про свята: народні ігри, пісні та забави, щедрівки, колядки, водіння кози тощо. Вихованці разом з педагогами відтворили атмосферу справжніх зимових релігійних свят, виготовляли атрибути і декорації, вивчали музичний народний фольклор: колядки, щедрівки.

Свята пройшли у  теплій та родинній атмосфері, наповненою різдвяним духом. Дошкільнята декламували вірші, співали пісні, колядки, у невеличких інсценівках відтворювали стародавні події.

Свята справили незабутнє враження на дітей. Малюки отримали естетичне задоволення, а ще, звісно, солодощі.  

Залучення до української народної спадщини вчить дітей поважати і шанувати народні традиції, культуру українського народу, сприяє національно-патріотичному вихованню.

За інформацією відділу освіти