Навчання вчителів НУШ

08-10 січня 2019 року в м. Авдіївка було проведене навчання учителів початкових класів з питань інтеграції освіти на основі життєвих навичок з курсу «Я досліджую світ» до програмно-методичного забезпечення Нової української школи.

Метою навчання за програмою «Я досліджую світ» є особистісний розвиток молодших школярів на основі формування цілісного образу світу в процесі засвоєння різних видів соціального досвіду, який охоплює систему інтегрованих знань про природу і суспільство, ціннісні орієнтації в різних сферах життєдіяльності та соціальної практики, способи дослідницької поведінки, які характеризують здатність учнів розв'язувати практичні задачі.

Освіта на засадах розвитку життєвих навичок — це синтез найуспішнішого педагогічного досвіду і досягнень психологічної науки, передусім гуманістичної психології та теорії соціального впливу. Ця педагогічна технологія надзвичайно популярна у багатьох країнах світу, зокрема у США та Західній Європі.

Захід проходив у форматі тренінгу. Вчителі брали активну участь в обговоренні нової інформації, творчо та зацікавлено виконували запропоновані завдання, працювали в групах. Учасники продемонстрували високу педагогічну майстерність та готовність працювати в Новій українській школі.

 За інформацією відділу освіти