Діяльність «Інклюзивно-ресурсного центру» в місті Авдіївка

У вересні 2018 року в нашому місті започаткував свою роботу Комунальний заклад «Інклюзивно-ресурсний центр» військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області.

Сьогодні в закладі уже працюють чотири фахівці: директор, практичний психолог, вчитель-дефектолог, вчитель-логопед, які допомагають дітям із особливими освітніми потребами вчитися та соціалізуватися. Фахівці проводять корекційно-розвиткові заняття з дітьми, складають та коригують для них індивідуальні програми розвитку, надають консультації батькам.

Інклюзивний центр оснащений усіма відповідними засобами для успішної роботи з дітьми, зокрема, предметно-ігровим і розвивально-корекційним обладнанням.

Спеціалісти центру надають методичну допомогу педагогічним працівникам дошкільних закладів та педагогам закладів загальної середньої освіти щодо особливостей організації надання психолого-педагогічних, корекційно-розвиткових послуг таким дітям.

Головна мета створення інклюзивно-ресурсного центру - забезпечення однакових можливостей на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти усім дітям.

Центр працює  за адресою: вул.Корольова, буд.2

За інформацією директора КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Панченко Вікторії.