Методичне об’єднання вихователів

24 січня 2019 року з метою підвищення професійної майстерності та обміну досвідом, на виконання завдань річного плану роботи на базі ДНЗ № 3 «Чебурашка» відбулося засідання методичного об'єднання вихователів груп, які працюють за пріоритетними напрямками. Заняття, метою якого було розширити знання та вміння дітей за сферами життєдіяльності «Природа», «Люди», «Культура», закріпити вміння робити звуковий аналіз слів, володіти та розрізняти поняття «голосний звук», «приголосний звук», розвивати логічне мислення, закріпити знання про національні символи України,  підготувала та провела вихователь закладу Васильєва Тетяна.  У ході засідання педагоги ознайомилисяз сучасними формами роботи з використанням інноваційних методів і прийомів. Вихованці продемонстрували присутнім свої знання з математики, розвитку мовлення, грамоти, вміння розв’язувати ребуси, орієнтуватися у просторі. Заняття пройшло в гарному настрої, в доброзичливій атмосфері. 

Під час проведення теоретичної частини заходу методист дошкільного закладу № 11 «Дзвіночок» Вікторія Ківа ознайомила присутніх з презентацією «Використання інформаційно-комунікаційних технологій у сучасному дошкільному закладі», зазначила про необхідність використання та впровадження ІКТ в закладах дошкільної освіти.

Обговорення заходу пройшло у формі "відкритого мікрофону", що дало змогу обмінятися досвідом, висловити свої думки, враження, пропозиції всім педагогам присутнім на перегляді заняття.

За інформацією відділу освіти