З ювілеєм!

15 лютого 2019 року виповнилося 115 років з дня заснування загальноосвітньої школи №4. За цей час заклад випустив в великий світ не одну сотню учнів, озброєних необхідними знаннями, вмінням спілкуватися, товаришувати.

Ювілей навчального закладу - це особливе свято, це справжній калейдоскоп щирих вітань, теплих слів і приємних спогадів!

На день народження школи організатори запросили чимало гостей – представники військово-цивільної адміністрації, учні, випускники школи різних років, вчителі, які вчилися в  школі та повернулися в неї працювати та багато інших.

Концертними номерами улюблену школу привітали її учні, яскравий танок подарували представники ансамблю «Міленіум».

Багато щирих вітань від імені військово-цивільної адміністрації ьа відділу освіти передали колективу школи заступник керівника військово-цивільної адмністрації Л.Меженіна, методист відділу освіти Ю.Красік.

Теплі слова на адресу закладу пролунали і від її працівників – директора О.Дейнеги, педагогів Л.Таран, Н.Копач, Е.Бісеревої, Г.Франкової та інших.

Хочеться вірити, що заклад переживе ще не одну славну дату, а ті добрі справи, які уже зроблені за ці роки, будуть справжнім «скарбом» для наступних поколінь педагогів. Тож, як і 115 років тому, двері  школи сьогодні гостинно відкрито для всіх, хто прагне знань, самореалізації, бажає відчути свою значимість, здійснити мрії і задуми.