Осінній ярмарок

13 вересня 2019 року заклад дошкільної освіти № 8 «Малюк» гостинно відчинив двері усім бажаючим. У цю прекрасну осінню днину колектив провів благодійний осінній ярмарок.  Святково прибрана територія, очікування свята, атмосфера щирого спілкування дорослих з дітьми – все це скрашував гарний сонячний день. І не дивно, що свято вдалося на славу.

 Директор  закладу Світлана Кєтова  довела, що метою ярмарку є залучення батьків до діяльності закладу. До підготовки свята приєдналися і маленькі вихованці, і їх батьки. Дошкільнята подарували присутнім пісню про Україну, кожна група закладу представляла стіл з товарами на продаж. Тож мами, бабусі та працівники закладу виготовили різноманітні солодощі, якими із задоволенням смакували дітлахи. А посмакувати було чим - від такої кількості смаколиків дух захоплювало: були тут і здобні кекси, і апетитні тістечка, вишукані тортики. Найважливіший підсумок даного заходу - це радість від участі, спілкування і спільної діяльності. Святковий ярмарок був проведений в українських народних традиціях з народними атрибутами.

Колектив дошкільного закладу постійно вдосконалює різні форми роботи з дітьми, намагається, щоб кожне свято залишилося в пам’яті дітей та їх батьків.

За інформацією відділу освіти