Єднання дітей Донеччини та Харківщини

Авдіївка за останні роки стала дуже гостинним містом. Двері нашого міста відкриті для всіх: волонтерів, військових, представників громад різних міст та селищ нашої держави ми приймаємо та вітаємо в нашому місті постійно. А ось діти до нас завітали вперше. Цими першими ластівками стали учні з Харківщини, яких ми радо зустрічали 26 жовтня.

Зустріч була організована за підтримки Карпової Лариси Георгіївни, Директорки Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації, Радченка Максима Олександровича, керівника Харківського обласного центру молоді, Ганзій Григорія Миколайовича, військового капелана 92-ї Окремої Механізованої Бригади імені кошового атамана Івана Сірка та Кухаренка Олександра Олексійовича, прес-офіцера 92-ї Окремої Механізованої Бригади імені кошового атамана Івана Сірка.

Теплий прийом відбувся завдяки гостинності та старання вчителів та учнів 7 школи, представників відділу освіти та військово – цивільної адміністрації міста Авдіївка.

День був дуже насиченим. Наші гості, серед яких були команди джур Харківщини, зустрілися зі своїми однолітками та однодумцями в загальноосвітньому закладі № 7, відвідали пам’ятник загиблим воїнам АТО на Авдіївській промзоні, мурал на славнозвісній дев’ятиповерхівці, міні – музей в загальноосвітньому закладі №1, а також дали інтерв’ю телевізійному каналу 1+1.

Завдяки діалогу у формі гри, була створена доброзичлива атмосфера. Ігровий майданчик дав змогу всім учасникам заходу познайомитися один з одним, дізнатися інтереси та нахили кожного. Увесь захід супроводжувався активним, позитивним спілкуванням, а також учні показали один одному свої таланти. Вкотре вразив виступ рою «Характерники» куреня «Легенди степу». Ця зустріч дала змогу відчути, що всі ми звичайно різні, але нас одна мета – сучасна і єдина Україна.

Діти мудріші за нас, дорослих, в них немає стереотипів та обмежень, їм досить легко знайти спільну мову між собою, незважаючи ні на вік, ні на стать, ні на територію мешкання. Діти - наше майбутнє, їм будувати далі нашу державу, тому бажаємо, щоб ці поїздки стали не одноразовими, а набагато частішими, та у таких неформальних зустрічах проходило об’єднання людей.

За інформацією відділу освіти