Осінь-чарівниця

Наприкінці жовтня у дошкільних навчальних закладах нашого міста традиційно відбулися навчально-розважальні заходи – Свята осені.

Для дітей тематичне святкове дійство – це справжнє море веселощів і необмеженого щастя. Хоча осінь і називають «сумовитою», хто як не діти найбільше радіють яскравому різнокольоровому листопаду, дарам і щедротам цієї пори року.

Свято осені в дитячому садку — це завжди феєрична, сповнена барв і дивовижних персонажів казка. Вихованці садочків із задоволенням співали пісні, розповідали вірші, прославляючи осінь за її красу та врожаї, танцювали, змагалися у різноманітних конкурсах.  Такі заходи виконують навчально-пізнавальну місію, адже дозволяють відтворити ознаки осені, закріпити знання про її дари, привернути увагу до краси рідного краю, виховувати любов до землі, дбайливе ставлення до всього живого, почуття прекрасного. Дуже приємно спостерігати, як дітки розкривають свої таланти. Яскраві та оригінальні костюми дошкільників, тематично оздоблені зали створили незабутню атмосферу. Свята залишили гарні враження.

За інформацією відділу освіти