Вчимося правам граючи

10 грудня дошкільний навчальний заклад № 11 «Дзвіночок» гостинно зустрічав гостей. З метою впровадження передового педагогічного досвіду на базі закладу було проведено методичне об’єднання на тему «Вчимося правам граючи».

Керівник закладу Ніна Шрамко привітала всіх присутніх, нагадала, що 10 грудня – Всесвітній день прав людини, акцентувала увагу педагогів на важливості того, щоб у закладах освіти не порушували права дітей. Під час відкритого заняття, яке провела вихователь закладу Наталія Ковтун, діти закріпили набуті знання про права дитини на прикладах казок, розвинули комунікативні навички, пізнавальний інтерес. У другій, теоретичній частині, керівник методичного об’єднання Олена Стрельцова запропонувала усім присутнім переглянути презентацію «Знай свої права, дитино», педагоги відповіли на питання анкети «Права дітей в суспільстві», а об’єднавшись у команди склали списки обов’язків дітей та батьків, адже дуже важливо пам’ятати не тільки про свої права, а й виконувати обов’язки.

Під час вправи «відкритий мікрофон» педагоги мали змогу відповісти на питання, що на їх думку означає «Щасливе дитинство» і прийшли до висновку, що щасливе дитинство – це любов у родині та тісна співпраця дошкільного навчального закладу з родиною для створення довіри, підтримки, взаєморозуміння та єдиних вимог у вихованні.

Методичний захід був результативним, присутні педагоги приймали активну участь, відзначили актуальність даної теми на сьогоднішній день та зазначили, що методичне об’єднання проведено на високому науковому і методичному рівні.

За інформацією відділу освіти