ЗАСІДАННЯ МЕТОДИЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ ВЧИТЕЛІВ-ЛОГОПЕДІВ

З метою впровадження передового педагогічного досвіду, підвищення теоретичних та практичних знань, обміну досвідом 17 січня  в дошкільному навчальному закладі № 8 «Малюк» відбулось методичне об’єднання для вчителів-логопедів ДНЗ міста на тему: «Використання леп-буків та леп-боксів під час організації корекційної роботи».

Вчитель-логопед закладу Ірина Безугла познайомила присутніх з особливостями роботи вчителя-логопеда, поділилася напрацюваннями з практики роботи, продемонструвала нетрадиційні форми та методи роботи, які стимулюють у дітей розвиток темпо-ритмічної сторони мовлення, сприяють зміцненню здоров’я. Також педагоги переглянули інтегроване бінарне заняття «Зайченя-мандрівник». Вихователь мовної групи Ольга Маковик представила різноманітні підходи до корекції порушень мови, які розвивають зв’язне мовлення та інтонаційну виразність. Також вихованці продемонстрували свої творчі здібності, подарували гостям виступ на музичних інструментах та запальний танок.

Учасники заходу мали можливість ознайомитись з інформаційними розробками для роботи з дошкільниками, оглянути виставку дидактичних посібників, виготовлених педагогами закладу. По закінченню зустрічі учасники відмітили позитивні сторони заняття, зробили аналіз прийомів, методів, дидактичних матеріалів, використаних під час методичного об’єднання, висловили подяку адміністрації за теплий прийом, побажали творчого натхнення, успіхів в роботі.

За інформацією відділу освіти