До Дня пам’яті та примирення та 75-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

І живуть у пам’яті народу його вірні дочки і сини,
Ті, що не вернулися з походів грізної, великої війни.
Їх життя, їх помисли високі, котрим не судилось розцвісти,
Закликають мир ясний і спокій, як зіницю ока, берегти.

                                                                    В. Симоненко

З метою належного вшанування подвигу українського народу у боротьбі за свободу і незалежність Батьківщини, формування у дошкільників шанобливого ставлення і поваги до ветеранів війни та нинішніх захисників Вітчизни, у дошкільних навчальних закладах міста заплановано проведення тематичного тижня «Пам’ять вічно жива».

Вихователі готують майстер-клас з виготовлення вітальної листівки, присвяченої Дню пам’яті та примирення. Для вихованців старших та середніх груп заплановано проведення онлайн-заняття з патріотичного виховання «Мужність і відвага крізь покоління».

Відділ освіти військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка пропонує всім педагогам, вихованцям, батькам відзняти відео, де Ви зачитаєте уривок з вірша, прози або виконаєте музичну композицію, які нагадують про трагічні події Другої світової та взяти учать в онлайн - фотовиставці дитячих малюнків.

Відзначення Дня пам’яті та примирення і 75-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні сприяє вихованню у дітей патріотичних почуттів, шанобливого ставлення до ветеранів війни та нинішніх захисників Вітчизни. Ця пам’ять робить нас сильнішими, саме вона – запорука неминучості нашої перемоги сьогодні.

Докладніше з відеопривітаннями можна ознайомитися на нашому Ютуб каналі, або за посиланням:

https://www.youtube.com/watch?v=_Ma2W8K21wY

https://youtu.be/hpcwyWUTP24

https://youtu.be/Hns6ndUjYnI

https://youtu.be/AaEMOlj6SpQ