Дошкільні заклади міста поновили роботу

15 червня 2020 року після тривалої карантинної паузи через COVID-19 у місті Авдіївка знову запрацювали дошкільні навчальні заклади, щоправда з певними правилами і обмеженнями.
До відкриття дошкільні заклади готувалися з сумлінною ретельністю. З директорами, педагогами та медичним персоналом проведені наради з питань організації протиепідемічних заходів на період карантину та дотримання вимог постанови Головного державного санітарного лікаря України. Заклади забезпечені засобами дезінфекції та індивідуального захисту: закуплено маски, паперові рушники, рукавички, тари для утилізації використаних засобів індивідуального захисту, антисептики, дезінфектори, безконтактні термометри.
На подвір’ї вихователі та медична сестра зустрічатимуть діток. Батьки мають бути у масках, але до закладу вони не заходитимуть. Вихованцям мірятимуть температуру, якщо вона менша за 37,2°C, то дітки займатимуться в садочку, якщо ж більша – то їх у заклад не допускатимуть. Таку ж перевірку проходитимуть і працівники. Протягом дня медична сестра буде вимірювати температуру кожні чотири години. Також у садочках облаштовано  ізолятори на випадок, якщо у дитини погіршиться самопочуття, працівники закладів розставили столи та ліжка відповідно до дозволеної дистанції, прибрали килими з довгим ворсом, тканинні рушники та м’які іграшки. Розроблено графіки прогулянок та занять, щоб не допустити змішування груп.
У період карантину надважливим залишаються гігієна та соціальна дистанція. Попри загальне послаблення обмежень, кожна родина повинна керуватись принципами безпеки, особливо коли йдеться про здоров’я дитини.

За інформацією відділу освіти

\