Всеукраїнський тиждень права у школах міста Авдіївка

З 5 по 11 грудня з метою підвищення рівня правової культури у загальноосвітніх школах були проведені заходи інформаційного, освітнього та виховного характеру в рамках Всеукраїнського тижня права.

У всіх закладах освіти було проведено Всеукраїнський урок «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини. У рамках заходів організовано та проведено інформаційно-просвітницькі заходи з питань реалізації і захисту прав людини: учнівські конференції, години спілкування, «Права людини в Конституції України», зустрічі за круглим столом «Толерантність і право – реальність чи ілюзія», правові конкурси «У світі прав людини», вікторини на правову тематику, інтерактивні інтегровані заняття «Я-громадянин», турнір «Знавці права» оформлені стенди «Мої права - моє життя», пройшли конкурси малюнків на тему «Мої права». Крім того, в загальноосвітніх навчальних закладах було детально розглянуте питання організації правового виховання учнів та попередження правопорушень. З цією метою було проведене спільне засідання шкільної батьківської ради, ради з профілактики правопорушень та ради учнівського самоврядування. На батьківських зборах було розглянуте питання правового виховання учнів. 

З учнями молодших класів були проведені тематичні години спілкування, на яких відбулось ознайомлення учнів з Конвенцією ООН про права дитини «Права людини починаються з прав дитини». Учні отримали багато нових знань з питань правової культури, правового захисту, законодавства та набули певного досвіду застосування цих знань на практиці в сучасному житті. 

По закінченню тижня права найкращі учні взяли участь у ІІ міському етапі Всеукраїнської олімпіади з правознавства. Переможниця цього етапу, рекомендована до участі у ІІІ обласному етапі Всеукраїнської олімпіади з правознавства.

За інформацією відділу освіти