ВІДПОЧИНОК ДІТЕЙ

Управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області повідомляє, що Державний позашкільний оздоровчий заклад санаторного типу «Ровесник» (місто Суми) має можливість БЕЗКОШТОВНО прийняти на відпочинок дітей міста Авдіївка.

Відпочинкова зміна триває 14 днів з 11.12.2019 по 24.12.2019

Вікова категорія: діти віком 7 - 17 років.

ДОЦ СТ «Ровесник» знаходиться на мальовничій околиці міста Суми, в урочищі Баранівка у сосновому лісі. Віддаленість від шосейних доріг та промислових зон роблять його екологічно бездоганним і привабливим місцем для відпочинку та оздоровлення. До відпочинку дітей входять різноманітні спортивні змагання, цікаві розважальні конкурси та ігри, дискотеки. Дітям пропонується не тільки відпочинок, а також навчання, фітококтелі, масаж, лікувальні процедури. Пропонується смачне, збалансоване трьохразове харчування.

Батькі дітей оплачують тільки проїзд.

ТЕРМІНОВО запрошуємо батьків (представників) дітей звернутися до управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області за адресою: м.Авдіївка, вул.Менделеєва, буд.6 (будівля школи №5),  кабінет 7, телефон 0956877890.

При собі мати наступні документи:

  • копія паспорта громадянина України одного з батьків;
  • копія свідоцтва про народження або паспорта дитини;