ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНОК ДІТЕЙ у 2020 році

Управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області нагадує, що у 2020 році оновлюється черга щодо оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. У зв’язку із цим запрошуємо батьків дітей шкільного віку (від 7 до 17 років) звернутися до управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької для подання відповідної заяви. До заяви потрібно додати наступні документи:

  • Копія паспорта одного з батьків або законного представника дитини;
  • Копія свідоцтва про народження (або паспорта) дитини;
  • Копія документа, що підтверджує статус дитини.

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 07.11.2014 №1085-р, місто Авдіївка відноситься до населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення. Таким чином всі діти, які зареєстровані у місті Авдіївка, або мають довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи,  належать до категорії дітей,  які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

Управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області розташоване за адресою: м.Авдіївка, вул.Менделеєва, буд.6 (будівля школи №5), телефон 050 95 922 14.

Контактна особа: Сурган Тетяна.