Більше 13 мільярдів гривень ПДФО отримав зведений бюджет Донеччини за 2020 рік

Протягом 2020 року зведений бюджет країни отримав від мешканців Донецького регіону 13,1 млрд грн податку з доходів фізичних осіб, а це на 642,2 млн грн більше надходжень минулого року.

І не в останню чергу такі показники завдячують злагодженій та ефективній роботі працівників податкової служби Донеччини.
Податок на доходи фізичних осіб безпосередньо залежить від розміру заробітної плати, яку офіційно отримують працевлаштовані працівники. Тому податківцями постійно проводиться робота з питань легалізації трудових відносин. Головне управління ДПС у Донецькій області акцентує увагу працедавців, що з 1 січня 2021 року встановлено мінімальну заробітну плату у розмірі 6 000 гривен.

Податкова Донеччини нагадує корисні посилання на офіційні сторінки Державної податкової служби України: Telegram - t.me/tax_gov_ua, Facebook - fb.com/TaxUkraine, YouTube - youtube.com/TaxUkraine.
Крім того, у нас теж є YouTube-канал  https://www.youtube.com/channel/UCzcW1e1XnPo_Qc6oV6XP3YQ.
Спілкуйтеся з Податковою службою дистанційно і безпечно за допомогою сервісу «InfoTAX» t.me/infoTAXbot та підписуйтесь на офіційні канали податкової служби, щоб не пропустити важливе!

#ПДФО, #надходження, #ДПС_Донеччина