На захист довкілля Донеччини у січні поточного року спрямовано 2,6 млн гривень екоподатку

Необхідність здійснення такої політики в сфері охорони довкілля, яка б забезпечувала сталий розвиток з екологічної точки зору, ефективне зниження та попередження негативних впливів на довкілля – визнано на державному рівні та є провідною метою саме у Донецькому регіоні, який відомий своїм небезпечним екологічним станом.

Адже у структурі промислового потенціалу Донецької області величезна частка промисловості припадає на екологічно небезпечні галузі виробництва – металургійну, видобувну, виробництво електроенергії, хімічну та нафтохімічну промисловість.
За перший місяць 2021 року підприємства Донецької області сплатили 2,6 млн грн екологічного податку до бюджетів всіх рівнів, у тому числі до державного бюджету надійшло майже 1,5 млн грн, до місцевих скарбниць Донецького регіону – 1,1 млн гривень.

Податкова Донеччини нагадує корисні посилання на офіційні сторінки Державної податкової служби України: Telegram, Facebook, YouTube
Крім того, у нас теж є YouTube-канал.
Спілкуйтеся з Податковою службою дистанційно і безпечно за допомогою сервісу «InfoTAX» та підписуйтесь на офіційні канали податкової служби, щоб не пропустити важливе!