Ірина Долозіна: вами маніпулюють шахраї - Податкова Донеччини не телефонує з «проханнями»

За інформацією Головного управління ДПС у Донецькій області, останнім часом активізувалися «нечисті на руку» ділки, які ошукують представників бізнесу - під виглядом співробітників ГУ ДПС у Донецькій області звертаються до підприємців з проханнями чи з вимогами щодо перерахування на розрахункові рахунки або сплату готівкових коштів на різноманітні потреби (фінансова допомога, пожертвування, погрози застосування штрафних санкцій тощо).

Як прокоментувала Ірина Долозіна, в.о. начальника Головного управління ДПС у Донецькій області, посадові особи Податкової Донеччини ні в якому разі не здійснюють подібні телефонні дзвінки, тим більше, предметом обговорення не може бути переведення коштів. Головне управління ДПС у Донецькій області діє ВИКЛЮЧНО в межах чинного законодавства та повноважень і ні дзвінків, ні запрошень «для вирішення питань» від імені керівництва надходити не може. Усі ці дії – незаконні та мають ознаки шахрайства! Платникам податків слід бути обачними та обережними – у разі отримання інформації про такі пропозиції, або вчинення противоправних дій працівниками податкової служби Донецької області треба повідомити підрозділ Національної поліції за номером телефону «102».
Крім того, Ірина Долозіна нагадала, що чесна і непідкупна служба розпочинається з активної громадянської позиції та небайдужості кожного громадянина і якщо стали відомі факти корупції з боку працівників ГУ ДПС у Донецькій області, про це можна повідомити кількома способами:
-    телефоном (0626) 62-13-36;
-    електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;
-    поштою на адресу 87515, м. Маріуполь, вул. Італійська, 59.
Давайте разом працювати прозоро, відповідально та будувати країну, в якій жити нам та нашим нащадкам!