Перший 1,7 млрд грн у 2021 році отримав зведений бюджет країни від бізнесу Донеччини


За перший місяць 2021 року платники податків Донецької області до зведеного бюджету країни перерахували 1 мільярд 708 мільйонів гривень, що на 133 мільйонів гривень більше, ніж у січні минулого року.

Основну частку, а саме 59% від загального збору зведеного бюджету, займають надходження до місцевих бюджетів Донеччини. Зокрема, кошти, які будуть спрямовані на вирішення проблем та розвиток регіону, склали 1 мільярд 2 млн гривень. У порівнянні з аналогічним періодом 2020 року надходження збільшились на 87,8 млн гривень.
А до Державного бюджету України з початку 2021 року бізнес Донеччини спрямував 706,1 млн гривень.
Безперечними лідерами в наповненні бюджетів серед платників податків Донецької області залишаються підприємства м. Маріуполя. Ними за січень 2020 року до зведеного бюджету країни спрямовано 577,2 млн гривень.
У Головному управлінні ДПС у Донецькій області звертають увагу платників на необхідність своєчасного та в повному обсязі виконання своїх зобов’язань по сплаті податків і зборів, адже ці кошти, в першу чергу, йдуть на реалізацію соціально важливих проектів місцевих громад та економічний розвиток країни.

Податкова Донеччини нагадує корисні посилання на офіційні сторінки Державної податкової служби України: Telegram, Facebook, YouTube.
Крім того, у нас теж є YouTube-канал.

Спілкуйтеся з Податковою службою дистанційно і безпечно за допомогою сервісу «InfoTAX» та підписуйтесь на офіційні канали податкової служби, щоб не пропустити важливе!