Інформація

Якщо ви зіштовхнулись з насильством (фізичним, сексуальним, психологічним чи економічним) – зверніться по допомогу!

Служби безкоштовної «Гарячої» лінії і телефони довіри

- Національна «гаряча» лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації: 0-800-500-335 з мобільного (по буднях з 10.00до 18.00) або 116 123.

- Телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративнго переслідування: 0-800-213-103

- Гаряча лінія головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Донецькій області: 0-800-505-102

- Національна дитяча «гаряча лінія» 0-800-500-225 зі стаціонарного або 772 з мобільного

 

Медична допомога

- Швидка медична допомога 103

- Авдіївська центральна міська лікарня м.Авдіївка вулиця Комунальна, 16

 

Психосоціальна допомога

- Авдіївський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді: вул. Молодіжна буд.7

- Гуманітарна місія «Проліска»: м.Авдіївка. проспект Центральний буд.25

- Психологічна підтримка населення – телефон довіри «Людина в біді» 0 800 210 160 

- Благодійний фонд «Слов’янське серце» 050 036 8665

 

Мобільні бригади

(допомога при гендерно обумовленому насиллю)

- м.Краматорськ та Дружківка 063 340 86 51,

- м.Слов’янськ,  м.Слов’яногірськ, м.Лиман, Слов’янський район, Олександрівський район 093 379 20 91

- м.Констянтинівка 093 310 82 17

Бригади складаються з акушера-гінеколога, сімейного лікаря, медсестри або акушера, а також соціального працівника. Вони надають медичні послуги в населених пунктах сільської місцевості вздовж лінії розмежування.

Зокрема, медичні мобільні бригади надають послуги:

- з охорони материнства

- надання консультацій з питань планування сім'ї та надання засобів контрацепції (оральних, презервативів, ВМС (внутрішньо-маткові спіралі) та ін'єкційних).

- надання загальних та індивідуальних консультацій з питань здоров'я жінок

- проведення профілактичних заходів, діагностика та лікування інфекцій, що передаються статевим шляхом (ІПСШ) та ВІЛ, експрес-тестування вагітних жінок та населення під ризиком ВІЛ, сифілісу, гепатиту В і С.

- забезпечення потреб у сфері сексуального та репродуктивного здоров’я у жінок з інвалідністю.

- надання інформаційно-освітніх матеріалів з питань сексуального та репродуктивного здоров'я, профілактика сексуального та гендерно зумовленого насильства, та перенаправлення на спеціалізовані сервіси для постраждалих.

- надання медичної, соціально-психологічної, юридичної підтримки постраждалим від гендерно зумовленого насильства.

Медичні мобільні бригади обслуговуватимуть Бахмутський, Волноваський, Мар’їнський, Ясинуватський район та громади Авдіївської, Маріупольської, Торецької міських рад Донецької області, а також Станично-Луганський, Попаснянський, Новоайдарський, Миловський райони та місто Щастя Луганської області.

Дізнатися про графіки виїздів та надання консультацій можна у вашого сімейного лікаря.

 

Перелік з адресами, номерами телефонів, ел. адресами, та даними про контактних осіб щодо взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі у м.Авдіївка:

- Авдіївський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; ул. Мололдіжна буд.7; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  – Листопад Тамара – психолог.

- Служба у справах дітей військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області. вул. Молодіжна буд.7 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. – Точило Ольга – начальник служби, тел. 3-11-25.

- Відділ освіти військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області; вул. Корольова буд.2; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Панова Ольга – методист науково-методичного центру; тел. 3-41-00.

- Авдіївське відділення Покровського ВП ГУНП в Донецькій області. Вул. Молодіжна, 5; Ковальов Сергій – дільничний офіцер; Юдін Генадій – інспектор ювенальної превенції.

- Авдіївський міський сектор філії Державної установи «Центр пробації» у Донецькій області; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Луганський Володимир – начальник.

- Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області; вул. Молодіжна буд.7; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Васильєва Євгенія – спеціаліст.

Назва дорадчого органу відповідального за виконання Законів України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», «Про охорону дитинства», «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків»:

– Постійно діюча робоча комісія з питань координації дій щодо попередження та проти дійства насильству у сім’ї, затверджена розпорядженням керівника військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області від 04.03.2019 № 267

       

П.І.Б. радника у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі  – перший заступник керівника військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області, полковник юстиції – Рекшинський Володимир.