Гра до Дня захисника України

11 жовтня 2019 року в місті Авдіївка у Народному музеї історії міста відбулась інформаційна гра присвячена Дню захисника України. У цій грі брали участь 5 (п’ять) команд зі шкіл міста та АПТУ.
Мета заходу: підвищення рівня знань про видатних особистостей українського державотворення та героїв боротьби українського народу за незалежність України.
За підсумками гри, переможцями стали команди «Майбутні воїни» (ЗОШ №6), «Патріоти України» (ЗОШ №1), «Українці» (ЗОШ №2). Переможці нагороджені цінними подарунками та грамотами від організатору – відділу у справах сім’ї, молоді та спорту військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області.

Детальніше...

МІСЬКІ ЗМАГАННЯ З ФУТБОЛ-ТЕНІСУ ПРИСВЯЧЕНІ ФЕСТИВАЛЮ НА МАЙДАНЧИКАХ ЗІ ШТУЧНИМ ПОКРИТТЯМ

29 вересня 2019 року на міському стадіоні нашого міста Комунальний заклад «Авдіївський міський центр фізичного здоров’я «Спорт для всіх» м.Авдіївка Донецької області провів міські змагання з футбол-тенісу у рамках Фестивалю на майданчиках зі штучним покриттям. У цьому заході прийняли участь 7 пар спортсменів. Переможцями стала пара Олександр Курилов (ПрАт «АКХЗ») - Милайло Байов (КЗ «Міська ДЮСШ»), які у фіналі перемогли Максима Балабанова та Дмитра Полянського (ПраТ «АКХЗ») з рахунком 2:0, на третьому – Дмитро Трубніков – Олександр Вінер (молодший). Четверте місце дісталось одіозній парі: Дмитро Лємзіков – Олександр Подкосов, які представляли трудовий колектив цеха улавлювання №2 ПраТ «АКХЗ», п’яте місце зайняли найкращі тенісисти м.Авдіївка ( перша та друга ракетка) - Ілля Семейко та Олександр Колесов, на шостому місці розташувались виховаці футзального клубу «Авдіївка» - Марк Корнійчук та Дмитро Марченко (тренер Михайло Віблов), 7 місце у працівників цеха Ул-2 ПрАТ «АКХЗ» Литвинова Олександра та Бутік Валерія. Переможці отримали Кубок, пам’ятні призи, усі учасники нагороджені грамотами.

Треба підкреслити, що подібний турнір у нашому місті проходив у далекому 1990 році, сподіваємось що ці змагання найдуть продовження серед дітей та юнаків. Бажаємо всім спортсменам та вболівальникам міцного здоров’я та успіхів в навчанні та роботі.

Детальніше...

ІНФОРМАЦІЙНА ГРА ДО ДНЯ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

Відділ у справах сім'ї, молоді та спорту військово – цивільної адміністрації міста Авдіївка запрошує взяти участь у інформаційній грі до Дня Захисника України.

Умови прості:

Сформувати команду у кількості 5 (п’яти) осіб (учнів 9-11 класів, студентів), придумати назву команді. Надіслати список команди на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з поміткою «Команда на інформаційну гру до Дня Захисника України» та зазначенням контактів (ПІБ, номер телефона) до 8 жовтня 2019 року включно. Гра буде проводитись 11 жовтня у Народному музеї історії міста Авдіївка, час уточнюється.

Якщо Ви прагнете підвищити рівень знань про видатних особистостей українського державотворення та героїв боротьби українського народу за незалежність і територіальну цілісність України, прагнете з користю провести свій вільний час, отримати цінні подарунки за участь та перемогу в грі, то зголошуйтесь,  не лінуйтесь!

Контактний телефон 099 347-11-97 Валерія.

«Міські змагання з футбол-тенісу присвячені Фестивалю на майданчиках зі штучним покриттям»

Увага! Вперше у місті Авдіївка 29 серпня 2019 року Комунальний заклад «Авдіївський міський центр здоров’я населення «Спорт для всіх» військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області на міському стадіоні організовує міські змагання з футбол-тенісу. До участі допускаються команди з 2-х чоловіків, яким виповнилось 15 років .

Початок о 10.00, жеребкування о 09.30. Довідки надаються за телефоном: (098) 965-81-32 Віктор. Ознайомлення з Положенням заходу за адресою: Авдіївська загальноосвітня школа No 5, вул. Менделеєва буд.6, кабінет No 5. Заявки, завірені лікарем приймаються у день змагань на місті проведення змагань.

Запрошуємо усіх бажаючих перевірити свої сили на нашому заході!

МІСЬКІ ЗМАГАННЯ ПРИСВЯЧЕНІ ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ОЛІМПІЙСЬКОМУ ТИЖНЮ

17 вересня 2019 року у спортивному залі АЗОШ № 5 пройшли міські змагання, присвячені Всеукраїнському Олімпійському тижню. У цьому заході приймали участь учні 8-9 класів із загальноосвітніх шкіл нашого міста. До складу команди входили хлопці та дівчата. Змагання складалися з 4 етапів (стрибок у довжину з місця, кидок надувного м'яча, перетягування канату, підтягування на поперечені, для дівчат стрибки через скакалку).У дуже напруженій боротьбі 1 місце зайняла команда АЗОШ № 6, на другому місці АЗОШ № 7, трерє дісталось АЗОШ № 2. Треба подякувати всім вчителям фізичної культури, а саме Ірині Яценко, Журавльову Олексію , Дмитру Сніцарю, Анні Селезньовій, Семену Артюхову та Тетяні Білоножко.

Організаторами змагань виступили: комунальний заклад “Авдіївський міський центр фізичного зоров'я населення “Спорт для всіх” військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області та відділ освіти військово-цивільнї адміністрації міста Авдіївка Донецької.

БАЖАЄМО УСІМ УЧАСНИКАМ МІЦНОГО ЗДОРОВ'Я  ТА УСПІХІВ В НАВЧАННІ.

Детальніше...

ТЕНІСНИЙ ТУРНІР У ПАРАХ У МІСТІ АВДІЇВКА

29-30 серпня 2019 року на міському стадіоні вперше відбувся турнір з великого тенісу у парах, присвячений Дню Незалежності України. Заявлено у змаганнях було 8 пар спортсменів.

1 місце місце виграла пара: Ілля Семейко – Олександр Вінер, на другому місці розташувалась пара: Катерина Щербак – Олександр Тонкогубов, третє місце дісталось  Олександру Колесову – Аріні Гридіній. Яскраву гру показали дебютанти : Віра Хоменко – Дмитро Білоус, Макарова Ірина – Опекунський Дмитро та чоловіча пара Курамшин Валентин – Микита Кудрін.

Детальніше...

Про організацію культурно - освітньої поїздки «Південноєвропейський досвіт у реалізації політики сфери культури, освіти, охорони здоров’я, соціальної політики»

Відповідно до Плану спільних заходів Мінкультури та Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» на 2016-2021 роки, затвердженого 24.03.2016р., з метою ознайомлення з міжнародним досвідом у сфері культури, освіти, охорони здоров’я, соціальної політики, обговорення перспектив реалізації спільних культурно-освітніх проектів. З 02 по 17 травня 2020 року відбудеться культурно – освітня поїздка Південноєвропейський досвіт у реалізації політики сфери культури, освіти, охорони здоров’я, соціальної політики» до Угорщини, Австрії, Німеччини, Швейцарії, Франції, Іспанії, Португалії, Монако, Італії та Словенії.

Взяти участь у міжнародному семінарі запрошується представники районних, міських, обласних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, співробітники закладів культури, освіти, охорони здоров’я, соціальної політики, громадських організацій і інші зацікавлені спеціалісти.

Витрати на проживання, харчування та проїзд передбачається за рахунок учасників поїздки. Кількість місць обмежена.

Додаткова інформація та реєстрація учасників за телефоном :

044-400-43-01, 063-737-40-47, 050-447-49-68.

Про участь у семінарі-тренінгу «Професійне самовизначення сучасної молоді як соціокультурний процес»

Громадська організація «Відкритий світ молоді» запрошує з 25 по 31 жовтня 2019 року в рамках культурно-освітньої поїздки до Чехії, Словаччини, Німеччини взяти участь у семінарі «Професійне самовизначення сучасної молоді як соціокультурний процес».

До участі у міжнародному семінарі запрошується представники районних, міських, обласних державних адміністрацій, департаментів освіти і науки, культури, у справах сім’ї та молоді, соціальних служб та дітей, сім’ї та молоді, студенти, викладачі, керівники навчальних закладів.

Витрати на проживання, харчування то проїзд передбачається за рахунок учасників семінару.

За детальною інформацією та з метою реєстрації звертатися до організаторів заходу: 067-449-13-41, 097-718-17-64.

МІЖНАРОДНА КУЛЬТУРНА ОБМІННА ПОЇЗДКА

Громадська організація "Відкритий світ молоді" з 26 вересня по 03 жовтня 2019 року запланувала в рамках культурно-освітньої поїздки до Угорщини, Сербії, Хорватії проведення семінару-тренінгу «Соціальне партнерство як ефективна форма соціальної взаємодії»

Метою семінару є розгляд ефективних моделей соціального партнерства як нової форми партнерської соціальної взаємодії, його цілей і завдань на сучасному етапі розвитку суспільства, сучасних методів розбудови партнерських стосунків державних органів влади, місцевого самоврядування, соціально-відповідального бізнесу, інститутів громадського суспільства для надання соціальних послуг.

Детальніше...

ПАРНИЙ ТУРНІР З ВЕЛИКОГО ТЕНІСУ

Вперше у місті Авдіївка 29-30 серпня 2019 року на міському стадіоні відбудуться змагання з великого тенісу у парах.

Запрошуємо приєднатися до участі усіх бажаючих  віком від 15 років. Пара для участі визначається спортсменами, і не змінюється протягом турніру.

Детальніше...

Міський фестиваль «КОЗАЦЬКІ РОЗВАГИ» присвячений Дню Державного Прапора України

Увага! Вперше у місті Авдіївка 23 серпня 2019 року Комунальний заклад «Авдіївський міський центр здоров’я населення «Спорт для всіх» військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області на міському стадіоні організовує міський фестиваль «Козацькі розваги» , присвячений Дню Державного Прапора України. До участі допускаються команди з 2-х міцних чоловіків, яким виповнилось 18 років . У програмі виступів передбачається 4 конкурса на витривалість та силу. Усіх учасників очікують призи.

Початок о 17.00, жеребкування о 16.30. Довідки надаються за телефоном: (099) 172-59-07 Олександр. Ознайомлення з Положенням заходу за адресою: Авдіївська загальноосвітня школа № 5, вул. Менделеєва буд.6, кабінет № 5. Заявки, завірені лікарем приймаються у день змагань на місті проведення фестивалю.

Запрошуємо усіх бажаючих перевірити свої сили на нашому заході!

ЗМАГАННЯ З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ У МІСТІ АВДІЇВКА

24 - 25 серпня 2019 у  новому спортивному залі Авдіївської загальноосвітньої школи  № 5 відбудеться турнір з настільного тенісу, присвячений святкуванню Дня Незалежності України. Змагання проводяться у 2-х вікових категоріях :

  •  до 18  років ( дівчата та юнаки)
  •  більше 18 років ( жінки та чоловіки).

Детальніше...