ЗМАГАННЯ З ВОЛЕЙБОЛУ СЕРЕД ВЕТЕРАНІВ СПОРТУ У МІСТІ АВДІЇВКА

 

18 жовтня 2020 року в спортивному залі ПКТ і С «АКХЗ» Комунальний заклад «Авдіївський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка разом з громадською організацією «Федерація баскетболу міста Авдіївка» за підтримки програми розвитку ООН в Україні за проектом «Соціальна згуртованість населення» організував проведення змагань з волейболу серед ветеранів спорту. Прийняли участь 4 команди віком понад 40 років (м.Авдіївка, м.Гірник, с.Орлівка, с.Нетайлове) та молодіжна збірна ПрАТ «АКХЗ».

Детальніше...

Щорічно Національний олімпійський комітет України ініціює проведення Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва «Олімпійське Лелеченя»

 

Фестиваль «Олімпійське Лелеченя»

Щорічно Національний олімпійський комітет України ініціює проведення Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва «Олімпійське Лелеченя».
В цьому році через поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 були внесені зміни в терміни та форму проведення заходу. З 01 жовтня по 12 жовтня 2020 року загальноосвітнім закладам міста Авдіївка було запропоновано створити відео-презентації згідно з вимогами положення про проведення Фестивалю «Олімпійське Лелеченя». Взяли участь три школи: ЗОШ №1, ЗОШ №2, ЗОШ №6. Відділом у справах сім`ї, молоді та спорту військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка надані відео-презентації були розміщенні на інтернет - ресурсах для вільного перегляду та он-лайн голосування. За результатами перемогу отримала ЗОШ № 2.Відео-презентація, яка отримала більшість голосів, була направлена до Відділення НОК України в Донецькій області для подальшого розміщення наYoutube - каналі та сторінках Facebook.
Дякуємо всім хто взяв участь в проведенні Фестивалю «Олімпійське Лелеченя»!

Детальніше...

Майстер- клас у клубі підлітків "Орля"

14 жовтня традиційно в Україні відзначається День Захисника України, День Пресвятої Богородиці та День Козацтва. З нагоди святкування у клубі підлітків "Орля" був проведений майстер- клас по виготовленню квітки-браслета у патріотичних кольорах.
Творча, дружна атмосфера принесла дітям задоволення. Кожна дитина мала змогу зробити свій особистий браслет, проявивши креативність, посидючість і вміння працювати у групі.

Детальніше...

Турнір з боксу серед юніорів

У місті Добропілля з 29 вересня по 12 жовтня 2020 року вихованці ДЮСШ міста Авдіївки Байов Олексій та Ребров Микола (тренер-викладач Виноградов Е.), які увійшли до збірної команди Донецької області з боксу, прийняли участь в навчально-тренувальному зборі до чемпіонату України серед юніорів.

Детальніше...

Центр інноваційного розвитку дітей та молоді " Вулик"


Центр інноваційного розвитку дітей та молоді " Вулик" 13.10.2020 року до дня захисника України та козацтва провели заходи:
-Літературне читання
-Майстер-клас по виготовленню українського оберігу
Мета - вивчення історії мистецтва і культурних цінностей українського народу, виховання у дітей любові до Держави, повага до воїнів, ветеранів та учасників бойових дій, патріотизму .

Детальніше...

Міські змагання з армреслінгу та гирьового спорту з нагоди Дня захисника України

 


 13 жовтня 2020 року Комунальний заклад «Авдіївський міський центр здоров’я населення «Спорт для всіх» військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області разом з Громадською організацією «Федерація баскетболу міста Авдіївка» за підтримки Програми розвитку ООН в Україні з нагоди Дня захисника України організовали міські змагання з армреслінгу та гирьового спорту у спортивному залі АЗОШ № 5 .

Детальніше...

Матч пам’яті тренера футбольної команди «Коксохімік» м. Авдіївка 80-х - 90-х років – Бориса Олексійовича Симонова


10 жовтня (субота) 2020 року Комунальний заклад «Авдіївський міський центр здоров’я населення «Спорт для всіх» військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області та Громадська організація «Федерація баскетболу міста Авдіївка» за підтримки Програми розвитку ООН в Україні по проекту «Соціальна згуртованість населення» на міському стадіоні організували матч пам’яті тренера футбольної команди “Коксохімік»80-х – 90-х років - Бориса Олексійовича Симонова серед ветеранів футболу 40+. На початку матча з вдячною промовою виступив ветеран футболу Володимир БУЛОВА. Всього прийняли участь 18 спортсменів, від яких надійшла пропозиція проводити кожного року турнір серед ветеранів футболу, присвячений пам’яті відомого Авдіївського тренера. Переможцем стала команда ветеранів 80-х.

Здоровий спосіб життя, фізична та інтелектуальна активність є запорукою нашого загального процвітання і добробуту!
Будьте здорові та спортивні!

Детальніше...

Участь у відеоконференції з питань фізичної культури та спорту

08 жовтня 2020 року в рамках моніторингу проведеної роботи щодо розвитку сфери фізичної культури та спорту в регіоні відбулась відеоконференція з керівниками органів управління фізичної культури та спорту виконкомів міських рад, райдержадміністрацій, військово-цивільних адміністрацій, об’єднаних територіальних громад. Місто Авдіївка представляли: відділ сім’ї, молоді та спорту, КЗ «Міська дитячо-юнацька спортивна школа» та КЗ «Авдіївський МЦ ФЗН «Спорт для всіх».

Детальніше...

Міські змагання з армреслінгу та гирьового спорту з нагоди Дня захисника України


Увага! 13 жовтня 2020 року у місті Авдіївка Комунальний заклад «Авдіївський міський центр здоров’я населення «Спорт для всіх» військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області разом з Громадською організацією «Федерація баскетболу міста Авдіївка» за підтримки Програми розвитку ООН в Україні по проекту «Соціальна згуртованість населення» з нагоди Дня захисника України організовують міські змагання з армреслінгу та гирьового спорту у спортивному залі АЗОШ № 5 . До участі допускаються міцні юнаки та чолові, яким виповнилось 17 років у ваговій категорії до 90 кг та понад 90 кг.
Початок о 17.00, жеребкування 16.30. Довідки надаються за телефоном: (099) 172-59-07 Олександр. Ознайомлення з Положенням заходу за адресою: Авдіївська загальноосвітня школа № 5, вул. Менделеєва буд.6, кабінет № 5. Заявки, завірені лікарем приймаються у день змагань на місті проведення заходу.
Запрошуємо усіх бажаючих перевірити свої сили на нашому заході!

Змагання з міні-футболу на Кубок «Сапронова-2020»

Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області запрошує, команди загальноосвітніх шкіл міста Авдіївки та АПТУ до участі у щорічних змаганнях з міні-футболу на Кубок «Сапронова-2020».
Починаючи з 09.10.2020 по 30.10.2020 команди у 4-х вікових категоріях будуть змагатись за титул Володарів кубка.

Детальніше...

Інтерактивна гра до Дня захисника України

   Відділом у справах сім`ї, молоді та спорту військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області заплановане проведення інтерактивної гри серед школярів до Дня захисника України. Метою заходу є знайомство молоді з історією українського війська, формування творчих здібностей, громадянської активності, виховування поваги до героїчного минулого та сьогодення України.

Ігрові змагання будуть проводитись 12 жовтня 2020 року о 14.00 на майданчику загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6. Всім учасникам бажаємо натхнення та  подальших перемог.

 

ТЕНІСБОЛ У РАМКАХ ПРОВЕДЕННЯ ФЕСТИВАЛЮ МИСТЕЦТВ У МІСТІ АВДІЇВКА


03 жовтня 2020 року у рамках проведення «Фестивалю Мистецтв» за підтримки керівництва військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області відбувся міні-турнір з тенісболу (футнет), який вже не перший рік користується популярністю у місті Авдіївка та звертає на себе увагу мешканців міста. Гру цю заснували в Чехословаччині на початку 20 століття. Вона поєднує в собі декілька видів спорту – волейбол, футбол та теніс. Дехто з учасників вперше ознайомився з цією грою, але оскільки тенісбол – новий вид спорту, тому боротьба була досить рівною, але дуже цікавою та напруженою. Усі учасники заходу отримали подарунки від Комунального закладу «Авдіївський МЦ ФЗН Спорт для всіх», а саме головне заряд бадьорості та купу позитивних емоцій. У цьому році футнет пройшов уперше, але не останній раз. Тому слідкуйте за новинами, та не пропустить міські змагання з футнету на тенісному майданчику стадіону. Ми чекаємо на Вас!
Усім мешканцям міста бажаємо міцного здоров’я та успіхів у спорті, бо спорт як універсальна мова може стати потужним інструментом сприяння миру, терпимості та взаєморозуміння.

Детальніше...