Змагання до Дня Збройних Сил України

9 грудня запрошуємо жителів Авдїівки, працівників установ та організацій, військовослужбовців взяти участь у змаганнях до Дня Збройних Сил України.

Детальніше...

Акція «Турбота»

03 грудня у приміщенні центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Іскорка» відділ у справах сім’ї, молоді та спорту спільно з організацією «Товариство Червоного Хреста» провели свято для вихованців центру.

Детальніше...

Змагання з баскетболу 3х3 «NIKITIN CUP»

Протягом листопада у вихідні дні в місті Авдіївка вперше проходили змагання з баскетболу, присвячені пам’яті вчителя загальноосвітньої школи №2 Нікітіна В.

Ігри проходили у форматі 3х3. За звання кращих змагались 6 команд. Головний суддя - Хоменко Віктор.

Детальніше...

Змагання з баскетболу до Дня студента

25 листопада в спортивній залі школи 5 пройшли змагання з баскетболу до Дня студента. Змагання пройшли у форматі товариського матчу між командами Міської дитячо-юнацької спортивної школи та студенти Авдіївського професійно-технічного училища. Суддя змагань – Хоменко Віктор. Команди прийшли підтримати вболівальники – друзі та родичі гравців.

Детальніше...

Воркшоп «Молодіжне лідерство – для розвитку громади»

Запрошуємо молодь міста взяти участь у Воркшопі «Молодіжне лідерство – для розвитку громади», який проходитиме в Авдіївці 27 листопада вперше.

Воркшоп пропонує молоді  Авдіївки дослідити цікаві для них теми, поділитися ідеями та історіями успіху, презентувати власний досвід в тій чи іншій сфері або проекті, надихнути інших і надихнутися самому.

Детальніше...

Літературно-мистецькі читання серед учнівської та студентської молоді до Дня Гідності та Свободи

14 листопада у бібліотеці школи №6 відбулись літературно-мистецькі читання серед учнівської та студентської молоді до Дня Гідності та Свободи.

У виконанні талановитих учасників лунали емоційні вірші та уривки з оповідань сучасних українських поетів та письменників.

Твори супроводжувались підготовленими презентаціями та відео-матеріалами. Ведуча зустрічі - Тетяна Переверзєва.

Детальніше...

Центр сприяння розвитку молоді "Вулик" запрошує!

Протягом листопада центр сприяння розвитку молоді став майданчиком для проведення таких подій:

5 листопада пройшла спілкувально-розважальна година з конкурсами "Що в імені твоєму". Діти з'ясували значення свого імені та усвідомили, що ім'я - це жива нитка, яка зв'язує нас з рідним краєм та його культурою.

Детальніше...

В Авдіївці завершився Медіапроект для молоді «МедіаЛаб Донбас»

Центр сприяння розвитку молоді «Вулик» став платформою для проведення медіапроекту для молоді східноукраїнських міст «МедіаЛаб Донбас».

«Пиши і змінюй своє місто!» – під таким гаслом 27-29 жовтня 2018 р. в Авдіївці проходила Медіа Майстерня від професійних журналісток Ютти Зоммербауер (Відень, Австрія) і Олени Жерздєвої (Берлін, Німеччина).

Детальніше...

Літературно-мистецькі читання до Дня Гідності та Свободи

Запрошуємо учнівську та студентську молодь міста Авдіївка до реєстрації на літературно-мистецькі читання до Дня Гідності та Свободи

Детальніше...

Міській етап змагань «Веселі старти»

Завзятий і спортивний захід «Веселі старти» став відмінним завершенням навчального тижня для Авдіївських школярів.

В останній навчальний день, після довгих уроків у учнів 5-6 класів з'явився шанс покричати, потопати, поплескати, побігати  пострибати - одним словом відмінно провести час.

Детальніше...

Перлина Донеччини запрошує дітей Авдіївки на відпочинок у листопаді та грудні!

Запрошуємо дітей – учнів загальноосвітніх шкіл віком 7-17 років на оздоровлення та відпочинок до обласного дитячо-молодіжного санаторно-оздоровчого центру «Перлина Донеччини» (м.Святогірськ).

«Перлина Донеччини» запрошує на зміни терміном 21, 18 та 14 днів з відповідною вартістю путівки 7350 грн., 6300 грн., 4900 грн.

Детальніше...

Спартакіада серед допризовної молоді до Дня Захисника України

17 жовтня у місті Авдіївка відбулась Спартакіада серед допризовної молоді до Дня Захисника України.

У змаганнях взяли участь команди шкіл № 6, № 7 та Авдіївського професійно-технічного училища.

Детальніше...