Розім'ялися і до роботи: працівники міських спортивних установ провели прибирання

16 квітня 2021 року у Авдіївці проведено суботник, до якого були залучені відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Авдіївської міської ВЦА, КЗ «Авдіївський МЦ ФЗН «Спорт для всіх» та КЗ «Міська ДЮСШ».

Детальніше...

Турнір з міні-футболу пам’яті Михайла Байова

На міському стадіоні 10-11 квітня 2021 року відбувся міський відкритий турнір з міні-футболу пам’яті Михайла Байова, тренера-викладача ДЮСШ, гравця та доброго друга. Вшанувати пам'ять Михайла приїхали спортсмени з різних міст та районів України. Організаторами змагань виступила Авдіївська міська військово-цивільна адміністрація Покровського району спільно з народним депутатом України Мусою Магомедовим.

Детальніше...

Сімейні спортивні змагання

Декадник присвячений Дню здоров’я у місті Авдіївка

Щорічно за рішенням Всесвітньої організації охорони здоров’я 7 квітня відзначається Всесвітній день здоров’я. З метою пропаганди здорового способу життя, обізнаності населення щодо зміцнення та збереження здоров’я, з нагоди відзначення Всесвітнього дня здоров’я у місті Авдіївка, 02 квітня 2021 року розпочався Декадник здоров’я. Організаторами заходу виступили : відділ у справах сім’ї, молоді та спорту військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області, КЗ «Авдіївський МЦ ФЗН «Спорт для всіх» та КЗ «МДЮСШ» Авдіївської міськради.

Детальніше...

"МІСЬКІ ЗМАГАННЯ З БАСКЕТБОЛУ СЕРЕД МОЛОДІ МІСТА АВДІЇВКА, ПРИСВЯЧЕНІ ДНЮ СПОРТУ НА БЛАГО МИРУ ТА РОЗВИТКУ"

Комунальний заклад «Авдіївський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області разом з громадською організацією «Федерація баскетболу міста Авдіївка» за підтримки представництва ПРООН в Україні по програмі міні-ініціатив по програмі «Соціальна згуртованість населення» з метою популяризації і подальшого розвитку баскетболу серед молоді нашого міста, формування здорового способу життя, залучення молоді до регулярних занять спортом, провели 03 квітня 2021 року у спортивному залі АЗОШ № 7 змагання з баскетболу серед дітей, присвячені Міжнародному дню спорта на благо миру та розвитку.

Детальніше...

Кубок України з футзалу


Вихованці КЗ «Міська ДЮСШ» Авдіївської міської ради (тренер-викладач Мартюк О.) прийняли участь у змаганнях на Кубок України з футзалу серед юнацьких команд (U-14) сезону 2020-2021 р.р., який проходив у с. Білозір`я Черкаської області з 29 березня по 01 квітня 2021 року.

Детальніше...

"Авдіївська молодь зустрілася з представниками бізнесу"

В місті Авдіївка 31.03.2021 року в Інноваційному центрі для дітей та молоді "Вулик" відбулася зустріч з представником бізнесу Бурнашевою Вірою та студентською молоддю Авдіївського професійного-технічного училища у рамках проекту "Про затвердження Програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2021-2022 рр. м. Авдіївка Донецької області".

Детальніше...

В місті Авдіївка 26.03.2021 року в Інноваційному центрі для дітей та молоді «Вулик» було проведено виховну годину «Мандрівка Україною» у вигляді гри - подорож

Настільна гра «Мандрівка Україною» для тих, хто цікавиться історією України, любить читати і мандрувати.

Детальніше...

У місті Авдіївка Донецької області 23.03.2021 року у Інноваційному центрі для дітей та молоді "Вулик" пройшов захід "Світ моїх емоцій.

Мета заходу: Ознайомити дітей із світом позитивних і негативних емоцій, вчити керувати своїми емоціями з метою зміцнення свого здоров'я; формувати бажання виявляти, примножувати позитивні емоції; вчити розпізнавати почуття під час спілкування з іншими людьми.

Детальніше...

Чемпіонат міста з шахів

З 10 березня по 28 березня 2021 року пройшов чемпіонат міста Авдіївка з шахів. Організатором чемпіонату виступів відділ у справах сім'ї, молоді та спорту військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області. Основною метою змагань є популяризація гри у шахи та залучення населення міста до настільних ігор.

Детальніше...

КЗ «Міська ДЮСШ» Авдіївської міської ради Оголошує набір дітей 2014 року народження до секції з футболу

Заняття проводяться у спортивній залі АЗОШ № 5.
Розклад занять секції з футболу: вівторок, четвер з 13:30 по 14:30
Тренер – викладач Полянський Михайло Володимирович Запис за телефоном 095 797 82 23

Попередження насильства над дітьми

Діти – майбутнє кожної країни. Якщо вони живуть здоровим життям зараз, то за країною буде багатообіцяюче майбутнє.
У суспільстві, що зорієнтоване на загальнолюдські цінності, не можуть бути терпимі прояви жорстокого поводження з дітьми, зневажання їхніх інтересів, оскільки це має тяжкі соціальні наслідки.

Детальніше...