Про Волонтерський центр допомоги під час епідемії коронавірусу

Управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації повідомляє, що Українською Волонтерською службою було створено єдиний «Волонтерський центр допомоги під час епідемії коронавірусу». Центр допомоги — некомерційний проєкт.

Завдяки центру можна:

- Зареєструватись як волонтер(ка) та отримати інформацію про те, як безпечно та ефективно допомагати під час епідемії. Якщо у вашому регіоні з'явиться людина чи організація, яка потребує допомоги, ви отримаєте про це сповіщення.

- Залишити запит на допомогу, інформація про який буде передана волонтерам та буде докладено усіх зусиль, щоб допомога була отримана.

Детальніше...

Міський фестиваль ранкової зарядки «Рух заради здоров’я» з нагоди Всесвітнього дня здоров’я

Увага! Дотримуючись заходів з недопущення поширення випадків вірусної інфекції COVID-19 у місті Авдіївка, Комунальний заклад «Авдіївський міський центр здоров’я населення «Спорт для всіх» військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області проводить міський Фестиваль ранкової зарядки «Рух заради здоров’я» з нагоди Всесвітнього дня здоров’я на дому з 26 березня 2020 року по 26 квітня 2020 року. Для участі у Фестивалі потрібно зафіксувати на фото або відео прилад свою, друзів чи сімейну креативну ранкову зарядку та відправити її за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., viber 0954560566. У повідомленні обов’язково потрібно вказати П.І.Б. та свою електрону адресу або телефон. Найкращі роботи отримають нагороди та призи. Нагородження відбудеться у спортивному залі АЗОШ № 5 за адресою : вул. Менделеєва б.6, дату нагородження буде оголошено додатково .

Запрошуємо усіх бажаючих перевірити свої сили у ранковій зарядки «Рух заради здоров’я!»

«Світове кафе»

«Як зробити так, щоб система громадянської освіти та патріотичного виховання стали цікавими для школярів?»- це питання днями обговорювали не вчителі та методисти, а авдіївські школярі, серед яких були ті, хто грає в «Джурі», хто представляє органи учнівського самоврядування, хто бере активну участь в творчих проектах, одним словом ті, кому не байдуже, як і що відбувається в школі, в країні.

Детальніше...

ЗМАГАННЯ З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ «СПОРТИВНА МАСЛЯНА»

22 лютого 2020 року у спортивному залі Авдіївської ЗОШ № 5 відбулися змагання з настільного тенісу з нагоди святкування Масляни. Змагання проходили у форматі олімпійської системи. Перше місце у дуже напруженому матчі з рахунком 3:2 виборов вчитель фізичної культури ЗОШ с. Новоселівка - Микола Савченко, друге місце зайняв представник КП «СЄЗ», на третьому місці фінішував Олександр Польський. У жінок золото виборола робітник ПрАТ «АКХЗ» Альохіна Любов, на другому учениця АЗОШ № 6 Анна Глобенко. Бронзова нагорода у вчителя фізичної культури АЗОШ № 1 Тетяни Білоножко. Переможці отримали медалі, цінні призи, всі учасники нагороджені грамотами. Усього прийняли участь в змаганнях 26 спортсменів.

Детальніше...

Спортивне свято з нагоди Міжнародного жіночого дня

Усім відомо, що спорт – це запорука успіху, краси, здоров’я та вдалого дня. Для того аби жити у ритмі, невпинно прагнути до нових звершень та перемог просто необхідно мати справу зі спортом. З огляду на це, Комунальний заклад «Авдіївський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області разом зі студією фітнесу «ReForma» приготував спортивне свято для жіночої половини нашого міста.

Детальніше...

ЗМАГАННЯ З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ «СПОРТИВНА МАСЛЯНА» У МІСТІ АВДІЇВКА

22 лютого 2020 у новому спортивному залі Авдіївської загальноосвітньої школи № 5 відбудиться турнір з настільного тенісу, присвячений святкуванню Масляни. Змагання проводяться серед чоловіків та жінок у віковій категорії від 14 років.

Реєстрація та жеребкування учасників 22.02.2020 року о 9.30. Початок змагань о 10.00. Попередня заявка на участь та довідки здійснюється за телефоном :

+38(098) 965-81-32 Віктор

До участі у змаганнях допускаються спортсмени з заявкою, завіреною лікарем!

(При собі треба мати спортивне взуття на світлій основі, для вболівальників – бахіли.)

Організатором заходу виступає Комунальний заклад «Авдіївський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області.

ТОВАРИСЬКА ЗУСТРІЧ МІЖ ДИТЯЧИМИ КОМАНДАМИ М. АВДІЇВКА ТА С. НОВОСЕЛІВКА

25 січня 2020 року у рамках проведення Фестивалю «Спортивна зима» в спортивному залі АЗОШ № 5 відбулась товариська зустріч з баскетболу між дитячими збірними командами м. Авдіївка та с. Новоселівка. Наше місто представляли вихованці молодшої групи КЗ «Міська дитячо-юнацька спортивна школа», новоселівці виступали під керівництвом вчителя фізичної культури Миколи Савченка. Матч видався дуже напруженим. Першу половину виграли новоселівці, але у другій половині авдіївці проявили характер і перемогли з рахунком 22 : 14. Треба відзначити, що за команду гостей виступали дівчати, які на рівних грали с хлопцями та закинули у кошик авдіївців 10 очок. Гарну гру у нашій команді показали Данило Маляр, Ярослав Холостенко, Дамір Харахурсах, Єдвардас Казлаускас, Данило Бондарєв. Обидві команди отримали солодкі призи та грамоти.

Детальніше...

ЛІТЕРАТУРНИЙ ТУРНІР ДЛЯ МОЛОДІ.

Літературний турнір днями пройшов за участі школярів та студентів професійно-технічного училища міста Авдіївка. Організатор турніру-відділ у справах сім`ї, молоді та спорту зібрав талановиту молодь з метою популяризації поетичної творчості та підтримки молодих авторів. Захід пройшов в форматі слему, що сприяло легкості та динамічності презентацій. Горло Анна, Польська Мілана, Лукова Софія, Байов Максим, Удовенко Анна, Мезенцева Дарина, Гончаров Віктор, Писаренко Ганна, Кравцова Вікторія, Скрипниченко Христина, Іщенко Влад. в своїх творах розкрили багато тем і поделились рефлексіями та почуттями щодо пошуків смислів, радості життя, нерозділеного та щасливого кохання, радості зустрічі та суму прощання. Всі учасники отримали в подарунок книги.

Захід став результатом співпраці та співтворчості з відділом культури, відділом освіти,ГО Пласт Авдіївки та щирої підтримки вчителями Несіновою А.О., Цвєтковою Г.М., Савкевич С.В., Пархоменко О.С.

Детальніше...

Оголошення

Шановні батьки!

Якщо у Вас є діти віком до 2 років, (які не відвідують дитячій садок, зареєстровані та проживають у місті Авдіївка) запрошуємо Вас до відділу у справах сім’ї, молоді та спорту військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області отримати Новорічний подарунок для своєї дитини за адресою: вул. Менделєєва 6, (школа № 5) кабінет № 31, з 26 грудня 2019 року по 30 січня 2020 року окрім вихідних та святкових днів.

При собі мати (паспорт одного з батьків та свідоцтво про народження дитини).

Конкурс соціальної реклами серед молоді «Я за здорове майбутнє»

У рамках проведення місячника боротьби зі СНІДом тривав Конкурс соціальної реклами серед молоді «Я за здорове майбутнє». Організатор конкурсу – відділ у справах сім’ї, молоді та спорту військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області. Мета конкурсу – привернути увагу молоді до соціальної проблеми СНІДу.

Протягом місяця відділ у справах сім’ї, молоді та спорту отримував роботи, а саме буклети, які мали б доступно та яскраво розкрити та привернути увагу до проблеми СНІДу.

Детальніше...

Фестиваль «Орлікіада»

В кінці листопада- на початку грудня за підтримки відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Військово-цивільної адміністрації пластуни і пластунки міста Авдіївки стали учасниками Всеукраїнського інтелектуально-мистецького фестивалю «Орликіада», що проходив у місті Харків. Серед змагань, в яких брали участь пластуни, були інтелектуальні, конкурс інсталяцій, театральні вистави, змагання з анімації. Крім того програма була насичена на зустрічі, зокрема пластуни мали змогу задати всі свої питання  Сергію Жадану, українському поету, музиканту, громадському діячу. Під час екскурсії містом побачили багато цікавих архітектурних об’єктів, парків. Найвеселішим для всіх учасників Орликіади став «квест» під умовною назвою « знайди 8 гривень для проїзду в харківському метро». Повернулась додому Авдіївська команда  з натхненним досвідом, новими знайомствами, амбітними планами.

Команда «ЛемурФільм» (Авдіївка) дуже вдячна за підтримку Військово- цивільній адміністрації міста Авдіївка, відділу культури ВЦА, відділу освіти, Палацу культури ПрАТ «АКХЗ».

Детальніше...