Зголошуйся на найбільшу в Україні теренову гру “Гурби - Антонівці”

Що це?

Теренова гра “Гурби-Антонівці” – спортивна патріотична гра для молоді з усієї України. Щороку тут збирається більше 350 молодих та активних людей, що не хочуть поринати у буденність, а прагнуть виходити за рамки, випробовувати себе, брати відповідальність та загартовувати тіло і дух.

Детальніше...

Змагання з міні-футболу «Сапронова – 2019»

З 25 по 29 березня 2019 році в м. Авдіївка проходили відкриті міські змагання з міні-футболу «Сапронова - 2019», в яких взяли участь команди загальноосвітніх шкіл міста, Авдіївського професійно-технічного училища та команди з населених пунктів Орлівки та Очеретине.

Детальніше...

Чемпіонат Донецької області з баскетболу серед дівчат

25 та 26 березня 2019 року у місті Покровськ Донецької області відбувся чемпіонат Донецької області з баскетболу серед дівчат. Команда ДЮСШ міста Авдіївка (тренер-викладач Хоменко В.) посіла четверте місце  здобувши перемогу у команди міста Покровськ та програвши командам міст Мирноград та Краматорськ.  Перше місце у чемпіонаті  посіла команда Краматорська. Призові місця визначалися лише за додатковими показниками тому, що  три команди, серед яких була команда міста Авдіївка, набрали однакову кількість очок. За цими показниками авдіївські спортсменки стали лише четвертими. Але команда не впала духом і продовжує готуватись до наступних змагань.

Побажаємо дівчатам майбутніх перемог!

Детальніше...

Міський етап Всеукраїнського масово-спортивного заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя»

22 березня в Авдіївці на базі спортивної зали загальноосвітньої школи №7 відбувся міський етап змагань «Олімпійське лелеченя». У змаганнях взяли участь учні шкіл міста Авдіївка.

Детальніше...

Всеукраїнський табір «Вартові безпеки»

Шановна молодь нашого міста Авдіївка!

Інформуємо Вас, що Міністерство молоді та спорту України у співпраці із управлінням сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької обласної державної адміністрації та Департаментом Патрульної Поліції України планують у Донецькій області, орієнтовно у ІІ декаді липня 2019 року проведення Всеукраїнського табору, спрямованого на збільшення чисельності молоді, готової до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України, «Вартові безпеки (далі – Табір)».

Детальніше...

Майстер-клас з нагоди Міжнародного жіночого дня

17 березня 2019 року у спортивному залі Авдіївської загальноосвітньої школи № 5, вперше у нашому місті, пройшли  майстер-класи з запальної ZOOMBA та yoga-lates, присвячені Міжнародному жіночому дню. У цьому дуже запальному та цікавому заході прийняли участь дівчата та жінки міста Авдіївка. Дуже щасливі та втомлені  учасниці були нагороджені дипломами та цінними призами.

Детальніше...

Оголошення

Незважаючи на те, що Міжнародний жіночий день вже позаду Комунальний заклад «Авдіївський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» військово-цивільної адміністрації м. Авдіївка спільно з фітнес-клубом «ReForma» вирішили зробити ще невеликий сюрприз для нашої гарної частини міста.

Отже, 17 березня 2019 року о 13:00 у АЗШ №5 (спортивна зала) відбудуться майстер-класи з запальної ZOOMBA та yoga-lates від провідних тренерів міста Авдіївка. Чекаємо усіх дівчат та жінок з 14 років.

Питання про участь: (099) 715-20-30 Жанна

Оголошення про проведення конкурсу з визначення проектів національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2020 році

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 р. № 1049 "Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка" (зі змінами) з метою комплексного розвитку національно-патріотичного виховання та надання підтримки громадським об'єднанням у 2020 році на виконання заходів щодо національно-патріотичного виховання

Міністерство молоді та спорту України
оголошує конкурс з визначення проектів національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2020 році

Детальніше...

Міські змагання з нагоди Масляни

9 лютого у спортивному залі АЗШ №5 пройшли міські змагання з нагоди Масляни. В них прийняли участь діти, які займаються у спортивних секціях КЗ "Міська ДЮСШ". Спортивні естафети виявились дуже напруженими для учасників та вболівальників. Долю призових місць вирішив лише один бал.

Детальніше...

До уваги мешканців міста!

Адміністрація КЗ «Міська дитячо-юнацька спортивна школа» Авдіївської міської ради повідомляє, що міський стадіон, який розташований за адресою: м. Авдіївка,  вул. Молодіжна, 5а,  не пристосований для занять фізичною культурою та спортом у зимовий період. У зв’язку з цим та з метою уникнення травматизму серед відвідувачів  тимчасово буде припинено доступ до стадіону.

Заздалегідь вдячні за порозуміння.

Премія Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України

Військово-цивільна адміністрація міста Авдіївка розпочала прийом заявок від молоді на здобуття Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України.

Премія Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України присуджується особам віком від 14 до 35 років, особливі досягнення якої сприяють розвиткові молодіжних ініціатив на місцевому рівні. Щорічно присуджується до 20 таких премій у розмірі 50 тис. грн кожна.

Детальніше...

Конференція з питань патріотичного виховання

17 січня у приміщенні Народного музею історії міста Авдіївка вперше відбулась конференція з питань патріотичного виховання. Тема конференції: «Партнерська взаємодія органів місцевої влади, освітніх установ міста Авдіївки та громадських організацій у національно-патріотичному вихованні молоді: досягнення, проблеми та шляхи їх вирішення».

Мета заходу: проаналізувати сучасний стан національно-патріотичного виховання дітей та молоді в місті Авдіївка, окреслити основні шляхи  щодо поліпшення роботи та створення ефективної системи взаємодії органів місцевої влади, освітніх установ міста Авдіївки та громадських організацій у національно-патріотичному вихованні молоді.

Детальніше...