Міські змагання з нагоди Масляни

9 лютого у спортивному залі АЗШ №5 пройшли міські змагання з нагоди Масляни. В них прийняли участь діти, які займаються у спортивних секціях КЗ "Міська ДЮСШ". Спортивні естафети виявились дуже напруженими для учасників та вболівальників. Долю призових місць вирішив лише один бал.

Детальніше...

До уваги мешканців міста!

Адміністрація КЗ «Міська дитячо-юнацька спортивна школа» Авдіївської міської ради повідомляє, що міський стадіон, який розташований за адресою: м. Авдіївка,  вул. Молодіжна, 5а,  не пристосований для занять фізичною культурою та спортом у зимовий період. У зв’язку з цим та з метою уникнення травматизму серед відвідувачів  тимчасово буде припинено доступ до стадіону.

Заздалегідь вдячні за порозуміння.

Премія Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України

Військово-цивільна адміністрація міста Авдіївка розпочала прийом заявок від молоді на здобуття Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України.

Премія Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України присуджується особам віком від 14 до 35 років, особливі досягнення якої сприяють розвиткові молодіжних ініціатив на місцевому рівні. Щорічно присуджується до 20 таких премій у розмірі 50 тис. грн кожна.

Детальніше...

Конференція з питань патріотичного виховання

17 січня у приміщенні Народного музею історії міста Авдіївка вперше відбулась конференція з питань патріотичного виховання. Тема конференції: «Партнерська взаємодія органів місцевої влади, освітніх установ міста Авдіївки та громадських організацій у національно-патріотичному вихованні молоді: досягнення, проблеми та шляхи їх вирішення».

Мета заходу: проаналізувати сучасний стан національно-патріотичного виховання дітей та молоді в місті Авдіївка, окреслити основні шляхи  щодо поліпшення роботи та створення ефективної системи взаємодії органів місцевої влади, освітніх установ міста Авдіївки та громадських організацій у національно-патріотичному вихованні молоді.

Детальніше...

Запрошуємо отримати подарунки!

Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту військово-цивільної адміністрації запрошує батьків багатодітних сімей, які зареєстровані в місті (мають посвідчення) та не відвідали свято 26 грудня, отримати протягом січня подарунки для дітей (до 14 років включно).  Адреса: вул. Молодіжна 7, 3-й поверх, тел. 099 725 81 69 Євгенія.

Підсумки конкурсу соціальної реклами серед молоді

Протягом грудня місяця тривав Конкурс соціальної реклами серед молоді «Я обираю життя!» - захід в рамках проведення місячника боротьби зі  СНІДом.

Протягом місяця відділ у справах сім’ї, молоді та спорту отримував роботи, а саме буклети, відео-ролики та постери, які мали б доступно та яскраво розкрити та привернути увагу до проблеми СНІДу.

Детальніше...

Голова Донецької облдержадміністрації привітав дітей Авдіївки зі святами

28 грудня напередодні Нового року до школи №7 міста Авдіївка завітали гості з Донецької обласної державної адміністрації, в тому числі  голова – Куць Олександр та керівництво військово-цивільної адміністрації в особі заступника – Шахова Романа.

Олександр Куць привітав дітей, батьків, вчителів з новорічними та різдвяними святами.

Детальніше...

Новорічна спартакіада

20 грудня у спортивній залі відбулась Новорічна спартакіада для працівників бюджетних установ.

У змаганнях взяли участь команди від відділу освіти, управління соціального захисту, військово-цивільної адміністрації, Авдіївського відділення поліції та ДСНС.

Детальніше...

Турнір з баскетболу

14 грудня в Україні відзначають День вшанування пам'яті ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС.

15 грудня пройшов турнір з баскетболу, який присвятили цій пам'ятній даті.

Детальніше...

Обласний конкурс «Молода родина – 2018»

14 грудня в Палаці культури шахтоуправління «Покровське» відбувся фінальний етап традиційного конкурсу, який проводиться за ініціативою департамету сім’ї, молоді та спорту Донецької облдержадмінстраціії – «Молода родина – 2018».

Змагання молодих сімей проходило на Донеччині десятий раз, і вже другий рік поспіль приймаючою стороною виступило місто Покровськ.

Детальніше...

Інформаційна гра до Міжнародного Дня прав людини

12 грудня для учнів старших класів пройшла інформаційна гра до Міжнародного Дня прав людини.

На захід завітали представники організації «Право на захист», які розповіли про свою діяльність та розглянули декілька ситуацій, де найчастіше порушуються права підлітків.

Детальніше...

Змагання до Дня збройних Сил України

9 грудня у спортивній залі «Геркулес» пройшли змагання до Дня Збройних сил України, який відзначається щорічно 6 грудня.

Змагання проходили у двох дисциплінах: гирьовий спорт та підтягування на перекладині у двох вагових категоріях – до 80 кг та понад 80 кг.

Детальніше...