Товариська зустріч з волейболу

07 червня 2019 року в місті Авдіївка на піщаному кар’єрі пройшла товариська зустріч з волейболу між командами ПрАТ «АКХЗ» та Авдіївським відділенням поліції з нагоди відкриття зони відпочинку «Блакитні озера».

Запекла боротьба, суперечки, гаряче обговорення тактики та фантастичні блоки - такими були партії в боротьбі за перемогу в грі, яку отримала команда ПрАТ «АКХЗ». 

Організатором заходу виступив відділ у справах сім'ї, молоді та спорту за сприянням КЗ «Авдіївський МЦ ФЗН «Спорт для всіх» та авдіївський підприємець Юдін Олексій.

Учасники  отримали кубок, грамоти та  цінні подарунки від  організаторів заходу. 

Міські спортивно-масові заходи «Олімпійське літо»

07 червня 2019 року на міському стадіоні Комунальний заклад «Авдіївський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» військово-цивільної адміністрації м. Авдіївка Донецької області  організував спортивно-масові заходи «Олімпійське літо» для дітей міста. Майстер клас з великого тенісу провела Катерина Щербак, з піонерболу – Олена Балабанова, з ушу – саньда  - Олександр Худяков. На баскетбольному майданчику у спортивних естафетах змагалась наймолодша дітвора, яка у цьому році закінчила перший клас. Усього взяли участь близько 120 дітей. Втомлені та задоволені хлопчики і дівчатка отримали подарунки та багато позитивних емоцій.

Бажаємо усім дітям міцного здоров’я і до нових зустріч на спортивних майданчиках нашого міста!

Детальніше...

Спортивні свята «Веселі старти» з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

Комунальний заклад «Авдіївський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» військово-цивільної адміністрації м. Авдіївка Донецької області  05 та 06 червня 2019 року провів оздоровчі заходи для дітей у Парку залізничників і на спортивому майданчику  Авдіївської загальноосвітньої школи  № 4 , присвячені Міжнародному дню захисту дітей. Дуже цікавими виявились спортивні естафети, у яких змагалися 55 хлопчиків та дівчаток. Усі учасники  були дуже задоволені.

Детальніше...

ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

1 червня місто Авдіївка та вся Україна відзначили День захисту дітей!

Дитинство – найпрекрасніша мить нашого життя, це – пора сподівань та здійснення мрій. Немає більшого щастя у світі, аніж посмішки дитини. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов'язок батьків, суспільства та держави.

Детальніше...

ЧЕМПІОНАТ МІСТА З ВЕЛИКОГО ТЕНІСУ!

28-29 травня у Авдіївці проходив Чемпіонат Міста з Великого Тенісу. 16 чоловіків та 4 дівчини змагались за звання переможців!

Великий теніс є одним з популярних видів спорту, вважається, що саме він вчить наполегливості та стійкості. Приймати рішення швидко, думати на кілька кроків вперед, розробити стратегію всієї гри, вміти «читати» і передбачити суперника та його дії – це про великий теніс. Чемпіонат видався багатим на емоції, спортивні пристрасті вирували – учасники змагань, професіонали та любителі, показали хорошу гру, силу волі та прагнення до перемоги.

Детальніше...

ЗМАГАННЯ З БАСКЕТБОЛУ

25 травня 2019 року у спортивній залі школи № 5 пройшли змагання з баскетболу серед юнаків. Головною метою цього заходу була популярізація баскетболу серед молоді та учнів, залучення до занять фізичною культурою та спортом.

У змаганнях взяли участь 7 команд, 5 з яких змагались у  старшій групі, а 2 у молодшій.

Детальніше...

Участь у Євроквесті

18 травня в Бахмуті в рамках святкування Дня Європи пройшов "Молодіжний Євроквест", який був організований управлінням сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації та комунальним позашкільним навчальним закладом "Донецький обласний дитячо-молодіжний центр". У квесті взяли участь понад 20 команд з Донецької області. Місто Авдіївку представляла команда  Авдіївської опорної школи № 2 під керівництвом Сніцар Д.І.

Детальніше...

АВДІЇВКА ВЗЯЛА УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ШКІЛЬНОМУ ДЕБАТНОМУ ТУРНІРІ

21-22 травня у Кам'янець-Подільському пройшов всеукраїнський шкільний дебатний турнір.

У змаганнях серед учнів старших класів українських шкіл взяли участь 11 міст України: Ужгород, Авдіївка, Житомир, Жмеринка, Зіньків, Дрогобич, Южне, Скадовськ, Черкаси, Дунаївці та Кам'янець-Подільський.

Детальніше...

СПАРТАКІАДА «ІГРИ ЗІ СМАЙЛАМИ»

14 травня у спортивній залі школи № 5 пройшла спартакіада «Ігри зі смайлами».  Організаторами виступили БФ «Незалежна Україна», ГО «Рій Мрій», БФ «ЦПСД «Захист» та ГО «Подаруй життя».

Детальніше...

Чемпіонат міста з шахів

У травні завершився чемпіонат міста з шахів.

З середини квітня до середини травня щовихідних змагалися 13 шахістів. Чемпіонське звання вкотре здобув Шумов Володимир Кузьмич, який отримав кубок переможця.

Детальніше...

Анонс

Військово-цивільна адміністрація запрошує жителів міста Авдіївка 1 червня на свято, яке присвячене Дню Захисту Дітей!

Яскраві персонажі, спортивні та настільні ігри, майстер-класи, цікаві конкурси з подарунками, сюрпризи та гарний настрій!

Свято проходить у співпраці з ПрАТ "АКХЗ", церквою "Пробудження" та підприємцями міста.

Початок о 16.00 на бульварі Шевченка!

ВЕЛОДЕНЬ – Всеукраїнський День Велосипедиста у місті Авдіївка 25 травня 2019 р. - 25 км

Для багатьох велосипедистів – велосипед - це не просто захоплення... це частина життя. Велодень дарує можливість кожному велосипедисту відчути себе частинкою велоспільноти, і тому, у місті Авдіївка вже стало традицією проводити це свято на дорогах міста.

Детальніше...