Фестиваль «Орлікіада»

В кінці листопада- на початку грудня за підтримки відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Військово-цивільної адміністрації пластуни і пластунки міста Авдіївки стали учасниками Всеукраїнського інтелектуально-мистецького фестивалю «Орликіада», що проходив у місті Харків. Серед змагань, в яких брали участь пластуни, були інтелектуальні, конкурс інсталяцій, театральні вистави, змагання з анімації. Крім того програма була насичена на зустрічі, зокрема пластуни мали змогу задати всі свої питання  Сергію Жадану, українському поету, музиканту, громадському діячу. Під час екскурсії містом побачили багато цікавих архітектурних об’єктів, парків. Найвеселішим для всіх учасників Орликіади став «квест» під умовною назвою « знайди 8 гривень для проїзду в харківському метро». Повернулась додому Авдіївська команда  з натхненним досвідом, новими знайомствами, амбітними планами.

Команда «ЛемурФільм» (Авдіївка) дуже вдячна за підтримку Військово- цивільній адміністрації міста Авдіївка, відділу культури ВЦА, відділу освіти, Палацу культури ПрАТ «АКХЗ».

Детальніше...

Оголошення

Шановні батьки!

Новий рік вже на порозі і зустріти його треба дружно, цікаво та яскраво.

З нагоди цього відділ у справах сім’ї, молоді та спорту військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області запрошує Ваших дітей (віком від 3 до14 років з багатодітних родин та дітей, які знаходяться під опікою та піклуванням) на Новорічне свято, яке відбудеться 24.12.2019 о 14.00. За адресою: вул. Менделеєва 6, школа №5 (актова зала).

Також отримати солодкі подарунки ви матимете можливість у відділі у справах сім’ї, молоді та спорту при наявності відповідного документу (паспорта батьків, копії свідоцтва про народження дітей) з 24 грудня 2019 року по 30 січня 2020 року окрім вихідних та святкових днів. Чекаємо на Вас за адресою: вул. Менделеєва 6, кабінет № 31.

«16 днів проти насильства»

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.

Основними завданнями акції є:

- привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання домашнього насильства в сім`ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав чоловіків та жінок;

Детальніше...

ЗМАГАННЯ З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ, З НАГОДИ ДНЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

07 грудня 2019 року у спортивному залі АЗОШ № 5 відбулися змагання з настільного тенісу з нагоди Дня Збройних сил України. Змагання проходили у форматі олімпійської системи . Перше місце виборов вчитель фізичної культури ЗОШ с. Новоселівка - Микола Савченко, друге місце зайняв учень АЗОШ № 7 Дмитро Білоус, на третьому місці фінішував слюсар КЗ «СЕЗ» Володимир Цараненко. Єдина дівчина нашого заходу – Кондрашева Ульяна, отримала приз глядацьких симпатій. Переможці отримали Кубок, цінні призи, всі учасники нагороджені грамотами. Усього прийняли участь в змаганнях 18 спортсменів.

Детальніше...

ЗМАГАННЯ З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ У МІСТІ АВДІЇВКА

07 грудня 2019 у новому спортивному залі Авдіївської загальноосвітньої школи № 5 відбудиться турнір з настільного тенісу, присвячений святкуванню Дня  Української армії. Змагання проводяться у віковій категорії від 15 років :

  •  дівчата та жінки;
  •  юнаки та чоловіки.

Детальніше...

ЗМАГАННЯ З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ «ТИ ЗМОЖЕШ, ЯКЩО ЗМІГ Я» СЕРЕД ЮНАКІВ ТА ДІВЧАТ ДО 18 РОКІВ

24 листопада 2019 року у спортивному залі АЗОШ № 5 відбулися змагання з настільного тенісу «Ти зможеш, якщо зміг я!» серед юнаків та дівчат до 18 років. Керівництво турніру вибрали олімпійську систему проведення по 2 групам. Переможцем групи «А» став учень АЗОШ № 7 Білоус Дмитро, друге місце дісталось студенту Шарамбай Микиті, третє – виграв Нечаєв Артем (АЗОШ № 7). У групі «Б» перемогу святкував учень АЗОШ № 1 Симонов Дмитро, срібло у Шелюх Максима (АЗОШ № 1), бронзові нагороди дістались Мутьєву Дмитру (АЗОШ № 7). Переможці отримали Кубки , цінні призи, всі учасники нагороджені грамотами. Усього прийняли участь в змаганнях 29 дітлахів нашого міста.

Детальніше...

Участь молоді у акції «Запали свічу» в м. Київ

23 листопада 2019 року вся Україна вшановувала пам'ять загиблих від Голодомору 1932 – 1933 рр. У Києві в межах всеукраїнської акції «Запали свічу» понад 100 киян запалили свічки на Михайлівській площі. Молодь нашого міста долучилась до цієї акції своєю присутністю та запаленням свічки. Великий хрест червоних лампадок був викладений біля меморіального знаку в пам'ять жертв Голодомору

Поїздка відбулась за сприяння військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області та відділу у справах сім’ї, молоді та спорту військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області.

Детальніше...

Таланти багатодітної родини

25 листопада 2019 року талановита молодь нашого міста взяла участь у обласному конкурсі «Таланти багатодітної родини» який проходив в м. Дружківка. Діти змагались у двох номінаціях: вокальне та образотворче мистецтво. Учасниками були:

- ТолокольниковаСофія Ігорівна 27.07.2007 р.н. ЗОШ № 7, 5-Б клас.

- Васковський Дмитро Андрійович 20.09.2009 р.н. ЗОШ № 2, 5-А клас.

- ПівошенкоАріна Романівна 01.01.2009 р.н. ЗОШ № 7, 5 клас.

Детальніше...

Оголошено конкурс соціальної реклами у місті Авдіївка

У рамках проведення місячника боротьби зі СНІДом стартував конкурс соціальної реклами серед молоді «Я за здорове майбутнє». Організатор конкурсу – відділ у справах сім’ї, молоді та спорту військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області.

Мета конкурсу – привернути увагу молоді до соціальних питань проблеми СНІДу.

Положення про конкурс за посиланням: https://u.to/p7S3Fg

Роботи, які не відповідають вимогам положення – до розгляду конкурсної комісії не приймаються.

Роботи приймаються до 10 грудня 2019 року на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

На переможців конкурсу чекають цінні подарунки від організаторів.

ЗМАГАННЯ З БАСКЕТБОЛУ 3 х 3 КУБОК «NIKITIN OPEN», ПРИСВЯЧЕНІ ПАМ’ЯТІ ВЧИТЕЛЯ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ АЗОШ № 2 В.М.НІКІТІНА 16 ЛИСТОПАДА 2019 РОКУ У МІСТІ АВДІЇВКА ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Комунальний заклад «Авдіївський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області з метою вшанування пам’яті вчителя фізичної культури АЗОШ № 2 Володимира Миколайовича Нікітіна та популяризації і подальшого розвитку баскетболу 3 х 3 серед населення нашого міста, формування здорового способу життя, залучення молоді до регулярних занять спортом, провів у спортивному залі АЗОШ № 5 відкриті змагання «NIKITIN OPEN» з баскетболу 3 х 3.

Детальніше...

Оголошення

24 листопада 2019 року у спортивному залі АЗОШ № 5 відбудуться змагання з настільного тенісу «Ти зможеш, якщо зміг я!» серед молоді до 18 років.

Початок змагань о 10.00 год. Подача заявок, завірених лікарем у день проведення змагань (у довільній формі).

Програма змагань: особисті змагання з настільного тенісу, вік – до 18 років, в змаганнях беруть участь дівчата та юнаки.

Кожен спортсмен повинен мати спортивну форму і взуття (кеди, кросівки зі світлою підошвою).

Телефон для довідок 098 – 965 – 81 – 32 (Віктор).

ОГОЛОШЕННЯ!

16 листопада 2019 року у спортивному залі  АЗОШ № 5 відбудуться відкриті змагання з баскетболу 3 х 3 (стрітбол) Кубок «NIKITIN OPEN», присвячені пам’яті вчителя фізичної культури АЗОШ № 2 Володимира Миколайовича Нікітіна. Початок о 10.00. До заходу запрошуються команди з баскетболу, які підтвердили участь до 16.11.2019 року заявочним листом, завіреним лікарем. Кількість гравців 3 гравця + 1 запасний. Для входу у спортивний зал треба при собі  мати змінне спортивне взуття, для вболівальників бахіли.  Переможців очікують  Кубки, грамоти, призи. У змаганнях приймуть участь не тільки команди міста, вже підтвердили участь команди м. Мирноград та м. Слов’янська.

Організатором виступає Комунальний заклад «Авдіївський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області.

Довідки за телефоном : (098) 965 – 81 – 32  Віктор.