Міські змагання присвячені Всеукраїнському Олімпійському дню.

21 червня  2018 року в місті Авдіївка на стадіоні ДЮСШ пройшли  міські змагання присвячені Всеукраїнському Олімпійському дню серед студентської молоді та людей з інвалідністю.

Детальніше...

ВІДКРИТІ МІСЬКІ ЗМАГАННЯ З ВОЛЕЙБОЛУ!

Відділ у справах сім`ї, молоді та спорту військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області запрошує всіх бажаючих прийняти участь у відкритих міських змаганнях з волейболу.

Змагання будуть проходити 23 червня 2018 року з 09:30 на міському стадіоні.

Вік учасників від 15 років.

Приймай участь! Зміни своє життя через спорт!

Довідки за телефоном: 066 367 76 39 Олена

У МІСТІ АВДІЇВКА ПРОЙШОВ ВЕЛОДЕНЬ

В місті Авдіївка 26 травня 2018 року пройшов четвертий велопробіг присвячений Всеукраїнському велодню, який проходить щорічно у останні вихідні травня місяця.

У велопробізі брали участь 51 велосипедист міста. Наймолодшим учасникам виконалося 4 рочки, а найдосвідченіший учасник досяг 56-річного віку.

Детальніше...

МІСЬКИЙ ТУРНІР З ВЕЛИКОГО ТЕНІСУ

Запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь у міському турнірі  з великого тенісу!

Змагання будуть проходити 16 - 17 травня  2018 року з 07:00 на міському стадіоні.

Реєстрація учасників до 14 травня 2018 року.

Вік учасників від 14 років.

Приймай участь! Зміни своє життя через спорт!
Довідки за телефоном 0954828457 - Ілля, 0663677639 - Олена

ВІДКРИТИЙ МІСЬКИЙ ТУРНІР З ШАХІВ

Відділ у справах сім`ї, молоді та спорту військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області запрошує всіх бажаючих прийняти участь у відкритому міському турнірі з шахів.

Змагання будуть проходити з 02 травня 2018 року з 14:00 у підлітковому клубі «Звитяга», за адресою: вул. Грушевського, буд. 78.

Приймай участь! Зміни своє життя через спорт!

Довідки за телефоном 066 367 76 39

Обласний етап заходу «Олімпійське лелеченя» 2018

Щороку навесні у Донецькій області проходить обласний етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя». Цього року цей захід випав на 18 квітня у місті Родинське Донецької області.

Місто Авдіївку на обласному етапі представляла команда дітей загальноосвітньої школи №1.

Детальніше...

Відкрито набір дітей міста Авдіївка на оздоровлення та відпочинок на 2018 рік

Шановні батьки!

Для формування бази міста Авдіївка, які бажають отримати послуги оздоровлення та відпочинку протягом 2018 року, відділ у справах сім’ї, молоді та спорту повідомляє, що прийом заяв батьків та осіб, які їх заміщують, на отримання послуг відбувається за адресою вул.Молодіжна буд.7, 3-й поверх.

Детальніше...

Акція «Міняю цигарку на цукерку»

24 березня відділом у справах сім’ї, молоді та спорту спільно з Лігою майбутніх поліцейських проведено акцію «Міняю цигарку на цукерку» . Акція проводиться щорічно в рамках декадника по боротьбі з тютюнопалінням.

На вулицях міста активісти та представники відділу пропонували молоді позбавитися пагубної звички «паління», хоча б помінявши цигарку на солодку цукерку. Не тільки молодь, а й дорослі мешканці із задоволенням брали участь у запропонованому обміні.

Детальніше...

Міські змагання «Мама, тато, я – спортивна сім’я»

24 березня 2018 року у місті Авдіївка в спортивній залі  школи  № 7 відбувся міський етап спортивних змагань "Мама, тато, я -спортивна сім'я!", в якому взяли участь родини міста.

У заході взяли участь 6 команд: "Апельсин", "Смайл", "Дружба", "Родина Щербак", "Родина Савкевич", "Апельсин". Учасників прийшли підтримати рідні та друзі. Кожна команда виступила з оригінальним привітанням.

Детальніше...

Акція, присвячена 8 березня

7 березня пройшла ранкова акція, присвячена прекрасному святу 8-го березня. Умови участі були прості: кожна пані могла отримати яскравий сувенір лише за одної умови – посмішки.

Ранковий гарний настрій жінкам та дівчатам дарували хлопці з Ліги Майбутніх поліцейських, робили компліменти та вітали зі святом весни.

8 Березня, в цей день весни,
Для вас, жінки, наші вітання,
Завжди красиві будьте й ніжні,
Даруйте всім прекрасні миті

Організатор акції – відділ у справах сім’ї, молоді та спорту.

Детальніше...

Міські змагання з дартсу серед жінок до Дня 8 Березня!

Минулими вихідними в Палаці культури, техніки та спорту ПрАТ «АКХЗ» в дартс-клубі «Барель» пройшов міський турнір з дартсу серед жінок.

32 чарівні учасниці турніру напередодні 8 Березня виборювали своє право бути найвлучнішими, найемоційнішими та найстійкішими в боротьбі за перше місце. Переможницею стала Яковлева Анна (ПрАТ «АКХЗ»). Друге і третє місце вибороли відповідно  Буравльова Ольга (ВЦА), Маслюк Олена (ПрАТ «АКХЗ»).

Детальніше...

Міські змагання з шахів серед дітей.

04 березня 2018 року в місті Авдіївка у підлітковому клубі «Звитяга» пройшли  міські змагання з шахів серед дітей.

У змаганнях брали участь 12 дітей. За підсумками ігор переможцями стали:

Детальніше...