МІЖНАРОДНА КУЛЬТУРНА ОБМІННА ПОЇЗДКА

Громадська організація "Відкритий світ молоді" з 26 вересня по 03 жовтня 2019 року запланувала в рамках культурно-освітньої поїздки до Угорщини, Сербії, Хорватії проведення семінару-тренінгу «Соціальне партнерство як ефективна форма соціальної взаємодії»

Метою семінару є розгляд ефективних моделей соціального партнерства як нової форми партнерської соціальної взаємодії, його цілей і завдань на сучасному етапі розвитку суспільства, сучасних методів розбудови партнерських стосунків державних органів влади, місцевого самоврядування, соціально-відповідального бізнесу, інститутів громадського суспільства для надання соціальних послуг.

Детальніше...

ПАРНИЙ ТУРНІР З ВЕЛИКОГО ТЕНІСУ

Вперше у місті Авдіївка 29-30 серпня 2019 року на міському стадіоні відбудуться змагання з великого тенісу у парах.

Запрошуємо приєднатися до участі усіх бажаючих  віком від 15 років. Пара для участі визначається спортсменами, і не змінюється протягом турніру.

Детальніше...

Міський фестиваль «КОЗАЦЬКІ РОЗВАГИ» присвячений Дню Державного Прапора України

Увага! Вперше у місті Авдіївка 23 серпня 2019 року Комунальний заклад «Авдіївський міський центр здоров’я населення «Спорт для всіх» військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області на міському стадіоні організовує міський фестиваль «Козацькі розваги» , присвячений Дню Державного Прапора України. До участі допускаються команди з 2-х міцних чоловіків, яким виповнилось 18 років . У програмі виступів передбачається 4 конкурса на витривалість та силу. Усіх учасників очікують призи.

Початок о 17.00, жеребкування о 16.30. Довідки надаються за телефоном: (099) 172-59-07 Олександр. Ознайомлення з Положенням заходу за адресою: Авдіївська загальноосвітня школа № 5, вул. Менделеєва буд.6, кабінет № 5. Заявки, завірені лікарем приймаються у день змагань на місті проведення фестивалю.

Запрошуємо усіх бажаючих перевірити свої сили на нашому заході!

ЗМАГАННЯ З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ У МІСТІ АВДІЇВКА

24 - 25 серпня 2019 у  новому спортивному залі Авдіївської загальноосвітньої школи  № 5 відбудеться турнір з настільного тенісу, присвячений святкуванню Дня Незалежності України. Змагання проводяться у 2-х вікових категоріях :

  •  до 18  років ( дівчата та юнаки)
  •  більше 18 років ( жінки та чоловіки).

Детальніше...

ВЕСЕЛІ СТАРТИ «ОЛІМПІЙСЬКЕ ЛІТО»

16 липня 2019 року , незважаючи на дощ за вікном , пройшли «Веселі старти» під назвою «Олімпійське літо» для дітей денного табору у спортивному залі АЗОШ №5.

Детальніше...

Оголошення!

С 15 липня по 15 серпня 2019 у місті Авдіївка Донецької області проходитиме фотоконкурс «Спортивна Авдіївка». Умови участі прописані у Положенні про фотоконкурс. Заявки надсилайте за електроною адресою : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або на зйомних носіях пам’яті у АЗОШ № 5 каб.№ 5. Переможців чекають призи!

Телефон для довідок: +38(098) 965-81-32 Віктор

Завантажити Положення про фотоконкурс

Донеччина зустрічає своїх захисників

4-5 липня 2019 року команда Авдіївського професійно-технічного училища у складі Іщенка Владислава, Біляєва Івана, Дмитренко Єлізавети, Іщенко Олександри, Кравченка Олексія, Фурси Ігната та керівника групи Товт Людмили взяла участь у Всеукраїнській акції «Донеччина зустрічає своїх захисників», яка відбулась у м. Краматорськ на горі Карачун.

Захід був присвячений 5-ій річниці звільнення міст північної Донеччини від проросійських окупантів.

Детальніше...

Участь молоді міста у мистецькому фестивалі

Молодь міста Авдіївка взяла участь у Osten-Sacken Off-Stage Festival: Synergy - це мультидисциплінарний фестиваль, який відбувся 4-7 липня в смт Немішаєве на руїнах маєтку ХІХ ст. сімейства Остен-Сакен. В програмі фестивалю були представлені такі напрями: театр, музика, кіно, ленд-арт, дискусійна панель, платформа work-in-progress та різноманітні художні й освітні практики

Мета фестивалю - об'єднання в одному просторі діячів різних культурних сфер для створення унікальної нетворкінгової платформи, формування міцної та продуктивної мистецької спільноти.

Детальніше...

Кіноперегляд під відкритим небом

7 липня відбувся кінопоказ під відкритим небом. Дивились український фільм жахів «Синевир».

Наступний кінопоказ фільму «Непідкорений» заплановано у неділю 14 липня о 19.00 біля Народного музею історії міста Авдіївка.

Запрошуємо!

Обласні змагання «Мама, тато, я – спортивна сім’я» у місті Костянтинівка

28 червня 2019 року у м. Костянтинівка відбулися обласні змагання «Мама, тато я – спортивна сім’я». Наше місто представляла сім’я Юдіних.           

Тато – Генадій старший інспектор з ювілейної превенції сектору превенції  Авдіївського відділення поліції Покровського відділу поліції ГУНП в Донецькій області, капітан поліції, учасник антитерористичної операції, у 2019 році став обличчям поліції Донеччини.

Детальніше...

Змагання з міні-футболу «Мій двір - моя команда»

Комунальний заклад «Авдіївський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» уперше у місті Авдіївка провів змагання з міні-футболу «Мій двір - моя команда» у рамках обласних фізкультурно-оздоровчих заходів «Олімпійське літо».

Формат турніру передбачав участь у кожній команді одного дорослого та 4 дітей. Матчі проходили до 2-х забитих голів. Переможець визначався одержавши 9 перемог.

Детальніше...

День молоді

Щорічно в останню неділю червня відзначається День молоді – свято всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею. Воно особливе та унікальне, бо саме такою є молодість.

Детальніше...