В Авдіївці завершився Медіапроект для молоді «МедіаЛаб Донбас»

Центр сприяння розвитку молоді «Вулик» став платформою для проведення медіапроекту для молоді східноукраїнських міст «МедіаЛаб Донбас».

«Пиши і змінюй своє місто!» – під таким гаслом 27-29 жовтня 2018 р. в Авдіївці проходила Медіа Майстерня від професійних журналісток Ютти Зоммербауер (Відень, Австрія) і Олени Жерздєвої (Берлін, Німеччина).

Тренінг розрахований на молодих людей, що хочуть спробувати себе в журналістиці і журналістів-початківців, які хочуть покращити свою професійну майстерність.

 «У наших Медіа Майстернях ми вчимося, як знаходити цікаві теми для статей, як збирати інформацію, як перевіряти факти і як написати цікаву статтю. Ми беремо інтерв’ю і робимо вуличні опитування. Ми пишемо статті про цікавих людей, про улюблені місця в нашому місті, про проблеми молоді в Донбасі і про те, як ми хочемо змінити своє місто на краще» (Ютта Зоммербауер, тренер МедіЛаб).

МедіаЛаб уже проходила в Краматорську, Покровську, Дружківці, Бахмуті, Костянтинівці, а тепер і в Авдіївці.

 «У МедіаЛаб мені дуже сподобалася гарна атмосфера й цікаві люди. Було захопливо. Хоча я не планую бути журналістом, але цей тренінг був для мене по-справжньому крутим» (Уляна, учасниця МедіаЛаб в Авдіївці).

 «МедіаЛаб допомогла мені навчитися бачити в буденних ситуаціях теми для статей. Тепер, коли щось трапляється, я завжди думаю, що про це можна було б написати. Отож МедіаЛаб тебе захоплює й поглинає в хорошому сенсі цього слова» (Христина, учасниця МедіаЛаб в Авдіївці).

Загалом у тренінгу в Авдіївці взяли участь 8 осіб, в основному учні 10-11 класів шкіл міста. Діти працюють над темами, на їхню думку, важливими для нашого міста, формуючи критичний погляд на своє оточення.  Їхні статті, фото- та відеоматеріали будуть опубліковані на сайті МЕДІАЛАБ ДОНБАС, а також у місцевих ЗМІ.