Обласний конкурс «Молода родина – 2018»

14 грудня в Палаці культури шахтоуправління «Покровське» відбувся фінальний етап традиційного конкурсу, який проводиться за ініціативою департамету сім’ї, молоді та спорту Донецької облдержадмінстраціії – «Молода родина – 2018».

Змагання молодих сімей проходило на Донеччині десятий раз, і вже другий рік поспіль приймаючою стороною виступило місто Покровськ.

Місто Авдіївку представляла родина Леонових – Олена та Дмитро – працівники ПрАТ «АКХЗ» та їх донька Вікторія.

Конкурсна програма складалася з кількох етапів. Для першого з них кожна родина виконала «домашнє завдання» – підготувала свою відеопрезентацію. Після відеознайомства тата, мами та їх діти повним сімейним складом виступали з творчими номерами.

Дмитро та Олена – талановита та яскрава родина, креативно підійшли до виконання творчого завдання і підготували театр тіней, де розповіли свою історію кохання.

Завершилась конкурсна програма романтичними зізнаннями чоловіків у коханні, Дмитро причарував глядачів виконанням репу, який присвятив коханій дружині.

Усі родини привітала заступниця директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту Золкіна Лілія Іванівна, члени журі, голова міської ради м.Покровськ та подарували побутову техніку для дому та настільні ігри для дозвілля з дитиною.