Конференція з питань патріотичного виховання

17 січня у приміщенні Народного музею історії міста Авдіївка вперше відбулась конференція з питань патріотичного виховання. Тема конференції: «Партнерська взаємодія органів місцевої влади, освітніх установ міста Авдіївки та громадських організацій у національно-патріотичному вихованні молоді: досягнення, проблеми та шляхи їх вирішення».

Мета заходу: проаналізувати сучасний стан національно-патріотичного виховання дітей та молоді в місті Авдіївка, окреслити основні шляхи  щодо поліпшення роботи та створення ефективної системи взаємодії органів місцевої влади, освітніх установ міста Авдіївки та громадських організацій у національно-патріотичному вихованні молоді.

У заході взяли участь: працівники відділу освіти та навчальних закладів, ГО «Пласт», працівники відділу культури та військово-цивільної адміністрації.

Конференція дала зрозуміти, що в Авдіївці з дітьми та молоддю працюють талановиті працівники, які шанують минуле нашого краю, прищеплюють сьогодні любов до міста в кращих українських традиціях, дбають про комплексний підхід у питаннях розвитку.

Підвели підсумки конференції, своїми враженнями та подякою до учасників та гостей звернулись начальник відділу освіти Трегуб Людмила Іванівна, краєзнавець та почесний житель Авдіївки Стешенко Микола Миколайович.

Завершальне слово сказала начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Ігнатенко Аліна Вікторівна та вручила усім учасникам подарунки.

Організатори заходу - відділ у справах сім’ї, молоді та спорту військово-цивільної адміністрації висловлює подяку всім, хто сприяє реалізації програм з національно-патріотичного виховання дітей та молоді міста і тим самим формує Україну.

 

Пропонуємо ознайомитись з темами виступів:

1.   Товт Людмила. Дитячо-юнацька військово патріотична гра «Сокіл» (Джура) у АПТУ

2.   Картавцева Ганна.  Дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») як системна форма комплексної роботи з національно-патріотичного виховання учнівської молоді.

3.   Фень Олена. Науково-методичний супровід національно-патріотичного виховання в місті Авдіївка: досягнення, проблеми, перспективи

4.   Шрамко Ніна. Особливості національно-патріотичного виховання в ДНЗ № 11 «Дзвіночок»

5.   Кльова Людмила.  Досвід і перспективи національно-патріотичного виховання під час дослідницької та просвітницької діяльності музеїв при закладах освіти.

6.   Савкевич Світлана. Дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл. Джура» як системна форма комплексної роботи з національно-патріотичного виховання учнівської молоді та вплив вишкольних таборів.

7.   Козлітіна Ольга. Нова українська школа – новий виховний простір навчального закладу (про можливості національно-патріотичного виховання в умовах НУШ)

8.   Савенко Лариса. Дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») як системна форма комплексної роботи з національно-патріотичного виховання учнівської молоді школи №7.

9.   Переверзєва Тетяна. Співпраця місцевої влади та громадських організацій в  забезпеченні умов патріотичного виховання особистості шляхом  залучення дітей та молоді до української народної творчості через організацію та підтримку цілеспрямованих творчих проектів, фестивалів, конкурсів, виставок, екскурсійних програм та обмінів

10. Дудко Тетяна. Патріотичне виховання молоді в умовах сьогодення на прикладі бібліотек міста.

11. Пархоменко Олександр. Про участь молоді у теренових іграх «Січ. Сила та честь» та «Звитяга»