Премія Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України

Військово-цивільна адміністрація міста Авдіївка розпочала прийом заявок від молоді на здобуття Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України.

Премія Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України присуджується особам віком від 14 до 35 років, особливі досягнення якої сприяють розвиткові молодіжних ініціатив на місцевому рівні. Щорічно присуджується до 20 таких премій у розмірі 50 тис. грн кожна.

Молоді представники можуть бути висунуті на здобуття премії від органів місцевої влади, громадських об’єднань, які не мають статусу всеукраїнських громадських об’єднань, відокремлених підрозділів всеукраїнських громадських об’єднань, благодійних організацій, місцевих або регіональних засобів масової інформації. Матеріали про кандидатів на здобуття премії подаються до 1 березня 2019 року до Міністерства молоді та спорту України.

З деталями можна ознайомитись у постанові Кабінету Міністрів України від 21.11.2007 № 1333.

Посилання: http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/1333-2007-%D0%BF

Минулого року Премією була нагороджена Васильєва Євгенія – фахівець відділу у справах сім’ї, молоді та спорту ВЦА м.Авдіївка (у 2018 році з усієї України до Мінмолодьспорту було 236 кандидатів).

Перелік документів:

1) лист-звернення на керівника військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області

2) матеріали презентації кандидата на присудження Премії (відео-, фотопрезентації, наукові та навчально-методичні публікації, матеріали в місцевих, регіональних та всеукраїнських засобах масової інформації, на веб-порталах тощо);

3) характеристику кандидата на присудження Премії із зазначенням його досягнень (інформації про реалізовані громадські проекти та отриманий соціальний ефект) за підписом керівника, що скріплюється печаткою;

4) копію паспорта кандидата на присудження Премії;

5) копію реєстраційного номера облікової картки платника податку згідно з Державним реєстром фізичних осіб - платників податків, крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомити про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку у паспорті;

6) згоду кандидата на обробку персональних даних;

7) довідку, що підтверджує місце проживання кандидата на здобуття  Премії, яка видана в установленому порядку;

8) довідку з установи банку щодо рахунку в національній валюті.

Документи приймаються до 13 лютого 2019 року за адресою: вул.Молодіжна 7, 3-й поверх, відділ у справах сім’ї, молоді та спорту.

Контактна особа 099 725 81 69 Євгенія