МІСЬКІ ЗМАГАННЯ З ФУТБОЛ-ТЕНІСУ ПРИСВЯЧЕНІ ФЕСТИВАЛЮ НА МАЙДАНЧИКАХ ЗІ ШТУЧНИМ ПОКРИТТЯМ

29 вересня 2019 року на міському стадіоні нашого міста Комунальний заклад «Авдіївський міський центр фізичного здоров’я «Спорт для всіх» м.Авдіївка Донецької області провів міські змагання з футбол-тенісу у рамках Фестивалю на майданчиках зі штучним покриттям. У цьому заході прийняли участь 7 пар спортсменів. Переможцями стала пара Олександр Курилов (ПрАт «АКХЗ») - Милайло Байов (КЗ «Міська ДЮСШ»), які у фіналі перемогли Максима Балабанова та Дмитра Полянського (ПраТ «АКХЗ») з рахунком 2:0, на третьому – Дмитро Трубніков – Олександр Вінер (молодший). Четверте місце дісталось одіозній парі: Дмитро Лємзіков – Олександр Подкосов, які представляли трудовий колектив цеха улавлювання №2 ПраТ «АКХЗ», п’яте місце зайняли найкращі тенісисти м.Авдіївка ( перша та друга ракетка) - Ілля Семейко та Олександр Колесов, на шостому місці розташувались виховаці футзального клубу «Авдіївка» - Марк Корнійчук та Дмитро Марченко (тренер Михайло Віблов), 7 місце у працівників цеха Ул-2 ПрАТ «АКХЗ» Литвинова Олександра та Бутік Валерія. Переможці отримали Кубок, пам’ятні призи, усі учасники нагороджені грамотами.

Треба підкреслити, що подібний турнір у нашому місті проходив у далекому 1990 році, сподіваємось що ці змагання найдуть продовження серед дітей та юнаків. Бажаємо всім спортсменам та вболівальникам міцного здоров’я та успіхів в навчанні та роботі.