«ВЕСЕЛІ СТАРТИ» III етап зональних змагань у місті Селідово Донецької області

08 листопада 2019 року відбувся III етап обласних зональних змагань «Веселі старти» серед переможців II етапу у місті Селідово Донецької області. Наше місто представляла команда АЗОШ № 7 (наставник Яценко І.І.). Вихованці Ірини Іванівни проявили найкращі свої якості у швидкості, витривалості , гнучкості та виграли бронзові нагороди. Переможцями стали дітлахи м. Вугледар, друге місце у м. Селідово. Усього прийняли участь 7 команд з Донецької області. На урочистому відкритті змагань були присутні керівники міста Селідово та обласного центру «Спорт для всіх».

На спортивному майданчику весь час панувала приємна, дружня атмосфера. В цілому команди позмагались у 4-х естафетах, які включали різноманітні спортивні вправи. Всі учасники «Веселих стартів тримали гарний настрій, заряд енергії та позитиву, а також були нагороджені цінними призами та грамотами від Донецького обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Метою проведення даного заходу є залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом; пропаганда здорового способу життя; формування морально вольових рис характеру у дітей та розвиток фізичних якостей.