ЗМАГАННЯ З БАСКЕТБОЛУ 3 х 3 КУБОК «NIKITIN OPEN», ПРИСВЯЧЕНІ ПАМ’ЯТІ ВЧИТЕЛЯ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ АЗОШ № 2 В.М.НІКІТІНА 16 ЛИСТОПАДА 2019 РОКУ У МІСТІ АВДІЇВКА ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Комунальний заклад «Авдіївський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області з метою вшанування пам’яті вчителя фізичної культури АЗОШ № 2 Володимира Миколайовича Нікітіна та популяризації і подальшого розвитку баскетболу 3 х 3 серед населення нашого міста, формування здорового способу життя, залучення молоді до регулярних занять спортом, провів у спортивному залі АЗОШ № 5 відкриті змагання «NIKITIN OPEN» з баскетболу 3 х 3.

У цьому заході прийняли участь 10 команд. Вперше до нашого міста приїхали спортсмени з м. Мирноград ( команда дівчат та юнаків ) та міста Слов’янськ Донецької області. Команди були поділені на 2 групи. Переможцями у групі «А» стала команда ПрАТ «АКХЗ», у групі «Б» - команда «Слов’янськ». У півфіналі коксохіміки перемогли студентів АПТУ м. Авдіївка, які посіли друге місце у групі «Б». В другому півфіналі гості з Слов’янська у запеклій боротьбі програли спортсменам «Спорт для всіх» м. Авдіївка. У фіналі перемогу одержала команда ПрАТ « АКХЗ» над командою «Спорт для всіх». Бронзовими призерами стала команда міста Слов’янськ.

Організаторами турніру були нагороджені кращі гравці :

«Кращій захисник» - Ольга Марченко ( м. Мирноград) ;

«Кращій центровий» - Дмитро Чалий ( ПрАТ «АКХЗ») ;

«Кращій нападник» - Олександр Шабашов («Спорт для всіх» ) ;

«Кращій снайпер» - Роман Гордієнко ( м. Слов’янськ).

Самим цінним гравцем змагань було визнано Артема Андрієнко ( ПрАТ «АКХЗ»).

Переможець та призери отримали Кубки, грамоти, кращі гравці – ціні призи. Родзинкою турніру стала участь команди дівчат з м. Мирноград, які гідно билися з усіма командами, та у матчі з однолітками з Мирнограда ( КЗ «МДЮСШ») на останній секунді одержали перемогу з рахунком 15:14.

Ми вдячні всім учасникам, вболівальникам, гостям нашого міста. Бажаємо міцного здоров’я і успіхів в житті ! До нових зустрічей на спортивних майданчиках!