Поїздка дітей до кінно-спортивного клубу «Алюр» 04 грудня 2016 р.

Близько 20 дітей з батьками змогли познайомитися та поспілкуватися з чудовими тваринами кінно-спортивного клубу «Алюр» (м.Слов'янськ). Захід приурочили до Міжнародного Дня інвалідів.

Такий лікувальний в усіх відношеннях сюрприз для дітей з реабілітаційного центру «Іскорка», міської організації інвалідів «Переборення» і спортклубу «Дзюдо» організували Анна Становова (громадська організація «Спортивний клуб «Дзюдо» спортсменів-інвалідів і спортсменів») та відділ у справах сім'ї, молоді та спорту Авдіївської ВЦА.

Цей вид дозвілля для дітлахів був обраний не випадково. Адже верхова їзда благотворно впливає на загальний фізичний стан дитини. Під час поїздки на коні поліпшується кровообіг, постава і координація рухів, розвивається дрібна моторика і підвищується витривалість. Заняття на свіжому повітрі благотворно впливають на легені.

Спілкування з кіньми сприяє зняттю стресу, дає заряд позитивних емоцій, розвиває у дітей інтерес до оточуючого їх світу. До того ж, це ще й нові тактильні відчуття.

З поїздки юні авдіївці привезли масу позитивних емоцій і нових вражень.