ДРУГИЙ ЕТАП «ВЕСЕЛІ СТАРТИ»

У Родинському 25 листопада відбулися обласні зональні змагання «Веселі старти» серед команд-переможців другого етапу (нагадаємо, що від нашого міста вирушили учні школи №7).

Учасниками змагань стали команди дітей з міст: Авдіївки, Добропілля, Мирнограда, Новогродівки, Покровська, Селидова , Великоновосілківського, Добропільського, Мар’їнського, Олександрівсього, Покровського та Ясиноватського районів.

Перед початком змагань учасників привітали: уповноважений відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області, голова комітету з фізичної культури і спорту Покровського міської ради Віктор Поліщук та представник Донецького обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», начальник відділу спортивно-масової та фізкультурно-оздоровчої роботи Вікторія Вірютіна.

На спортивному майданчику увесь час панувала приємна, дружня атмосфера. В цілому команди позмагались у 4-х естафетах, які включали різноманітні спортивні вправи.

За результатами змагань перше місце серед команд міст отримали діти з м. Селидове, друге – з м. Мирнограду, а третє з м. Новогродівки, наша команда зайняла четверте місце.

Всі учасники «Веселих стартів» отримали гарний настрій, заряд енергії та позитиву, а також були нагороджені кубками, медалями та грамотами від Донецького обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».