«Країна гідності»

У молодіжному клубі «Звитяга» кілька команд з нашого міста через гру вивчали свої права і питання соціальної політики через призму прав людини.

Розіграти партію запросили співробітників ВЦА, працюючу молодь, школярів, студентів, членів «Ліги майбутніх поліцейських». Протягом години діти грали проти дорослих.

«Країна Гідності» - карткова гра, в якій гравці як члени парламенту вигаданої однойменної країни навчалися приймати оптимальні рішення для реалізації соціальних прав громадян вигаданої країни і узгодити спільне бачення в команді.

Враження гравців після закінчення партії.

Влад Ільїн: «Я навіть не очікував, що так важко бути членом парламенту і приймати відповідальні рішення в інтересах всієї країни».

Анна Картавцева: «Мені сподобалося. Впевнена, що цю гру необхідно поширювати в школах, щоб діти раніше дізнавалися про соціальні права і відповідальності за їх реалізацію»

Євгенія Васильєва: «Було б цікаво зіграти з справжніми членами парламенту!»

Захід пройшов в рамках правового тижня. Організаторами такого пізнавального дозвілля стала скаутська організація «Пласт» спільно з відділом у справах сім'ї, молоді та спорту ВЦА м.Авдіївка.