Оголошено онлайн фотоконкурс «Посмішка дитини»

Діти - маленькі частинки великого щастя, чудо, яке наповнює життя кожного дорослого щирою радістю і теплотою. Діти так потребують любові і турботи, батьківської ласки і хочеться, щоб кожне дитяче серце не було обділене цим маленьким щастям. Посмішки дітей - це, мабуть, найкраще, що може радувати погляд. У них стільки щирості і довіри, що розтане навіть найсуворіше і загартоване проблемами серце. Від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини та як складеться її доля. Саме тому, в переддень свята до Міжнародного дня захисту дітей, відділ у справах сім’ї, молоді та спорту військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області оголошує онлайн фотоконкурс «Посмішка дитини». Для участі у фотоконкурсі учасник подає фото з описом. Журі визначить найкращі роботи та обере переможців. Роботи учасників фотоконкурсу будуть представлені на виставці «Посмішка дитини». Всі фото, які надсилаються на фотоконкурс, повинні бути представлені у цифровому форматі та відповідати наступним вимогам: Цифровий знімок: файл у форматі JPEG, з роздільною здатністю знімка не менше 300 пікселів/дюйм. Колаж та комп'ютерна графіка не допускається, за винятком необхідної корекції кольору та контрасту. До конкурсу не допускаються роботи, які пропагують насильство, релігійну та етнічну ворожнечу, містять політичну рекламу. Роботи, які не відповідають вимогам – не приймаються.

 Роботи приймаються з 12 травня до 29 травня 2020 року на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

На переможців конкурсу чекають цінні подарунки від організаторів. Бажаємо кожній дитині мати міцну сім'ю і все необхідне для безтурботного дитинства. Нехай дитячі посмішки висвітлюють нашу планету, і кожен з маленьких мешканців нашої землі буде здоровим і щасливим.