Підсумки фотоконкурсу до Міжнародного дня захисту дітей «Посмішка дитини» у місті Авдіївка

Дорогі діти! Шановні батьки!

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

З 12 по 29 травня відділ у справах сім’ї, молоді та спорту військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області проводив онлайн фотоконкурс до Міжнародного дня захисту дітей «Посмішка дитини».

Протягом цього часу ми отримували велику кількість прекрасних та яскравих фото, на яких наші діти щасливо посміхаються. У малечі повинно бути щасливе дитинство, і за це маємо відповідати ми, дорослі, турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов'язків.

Тому ми вирішили що переможців і переможених сьогодні не буде. Всі учасники конкурсу в цей чудовий літній день отримають подарунки від організаторів конкурсу відділу у справах сім’ї, молоді та спорту військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області.

Запрошуємо вас до відділу у справах сім'ї, молоді та спорту військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області за адресою: Менделеєва 6, для отримання пам’ятних подарунків.

Закликаємо усіх сьогодні й кожного наступного дня зігрівати теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України.

Аміра Адамадзе

Аріна Касьяненко

Дрозд Даніл

Емілія Бірюкова

Ілля Сластюк

Клименко Іван

Клименко Ксенія

Куксов Даніїл

Лепілова Поліна

Оріщенко Лія

Полових Анастасія

Сурганова Софія

Шестопалова Алиса

Щербак Семен

Ярослава Гонтар