До дня Конституції України оголошено онлайн конкурс фото та відеороликів «Авдіївка - моє рідне місто»

Шановні друзі! У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення та на світовий досвід, прийняла Основний Закон України — Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства. Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. Її найвища юридична сила, верховенств о права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність – фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу.

З нагоди святкування дня Конституції запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у онлайн конкурсі фото та відеороликів «Авдіївка – моє рідне місто». Для участі у конкурсі учасник подає фотоколаж або відеоролик з мальовничими або пам’ятними містами Авдіївки з описом та відправляє його за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. У повідомленні обов’язково потрібно вказати П.І.Б., вік та свою електрону адресу або телефон. Журі визначить найкращі роботи та обере переможців. Всі фото, які надсилаються на фотоконкурс, повинні бути представлені у цифровому форматі. Колаж та комп'ютерна графіка також не будуть зайві. До конкурсу не допускаються роботи, які пропагують насильство, релігійну та етнічну ворожнечу, містять політичну рекламу. Роботи, які не відповідають вимогам – не приймаються.

Роботи приймаються з 10 червня до 25 червня 2020 року. На переможців конкурсу чекають цінні подарунки від організаторів. Організатор – відділ у справах сім’ї, молоді та спорту військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області. Хай мир і взаєморозуміння сприяють подальшій розбудові нашої державності, становленню достатку в кожній сім'ї. З наступаючим святом вас! Від усього серця бажаємо вам міцного здоров'я та творчого натхнення, добробуту і затишку у ваших родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень заради реалізаці принципів Основного Закону нашої Вітчизни – народовладдя, гуманізму та законності.