Підсумки онлайн конкурсу фото та відеороликів До дня Конституції України «Авдіївка - моє рідне місто»

Шановні друзі! У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення та на на світовий досвід, прийняла Основний Закон України — Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства. Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. Її найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність – фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу.

З 10 червня по 25 червня 2020 року відділ у справах сім’ї, молоді та спорту військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області проводив онлайн конкурс фото та відеороликів До дня Конституції України «Авдіївка – моє рідне місто».

Протягом цього часу ми отримували від вас багато талановитих та яскравих фото.

Учасники запрошуються до відділу у справах сім'ї, молоді та спорту військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області за адресою: Менделеєва 6, для нагородження пам’ятними подарунками.

Хай мир і взаєморозуміння сприяють подальшій розбудові нашої державності, становленню достатку в кожній сім'ї. Зі святом Вас!

Автор фото: Ганна Картавцева

Автор фото: Наталія Ковальова

Автор фото: Ольга Старченко

Автор фото: Марина Цуканова