Обласний фестиваль «Козацькі розваги»

4 липня 2020 року у місті Лиман Донецької області на території комфорту місцевого пляжу «ІBIZA BEACH» відбувся фінал обласного Фестивалю «Козацькі розваги». Наше місто представляли переможці та срібні призери міського Фестивалю – команда ПрАТ «АКХЗ» (Олександр Худяков та Олександр Луначевський) і команда КЗ «Авдіївський МЦ ФЗН «Спорт для всіх» (Віктор Кравченко та Андрій Толстіков). Наші хлопці брали участь у змаганнях лише другий раз, але незважаючи на це показали стальний характер та мужність. Програма фіналу обласного Фествалю складалась з 5-ти естафет, у яких змагались 13 команд найсильніших чоловіків Донецької області. Авдіївці гідно виступили, посівши 4 та 6 місця.

До завоювання бронзових нагород заводчанам не вистачило везіння та опиту. За результатом естафет: 3 місце дісталось команді міста Дружківка-2, срібні нагороди виграли силаки Добропілля, а чемпіонами Фестивалю стала команда Дружківка-1.

Організатором участі спортсменів міста Авдіївка виступив Комунальний заклад «Авдіївський міський центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» військово-цивільної адміністрації м. Авдіївка Донецької області.

Бажаємо спортсменам та вболівальникам міцного здоров’я та успіхів у житті та праці!