Змагання з дворового футболу «Мій двір – моя команда»

25 та 26 липня 2020 року на спортивному майданчику АЗОШ № 2 відбулися змагання з дворового футболу «Мій двір - моя команда». За регламентом у складі кожної команди повинно бути 5 гравців (1 дорослий гравець + 4 дітей). Переможцем змагань стала команда «Авдіївець» ( тренер Віблов М.) яка перемогла по пенальті у фіналі команду «Гагаї» (тренер Байов М.). Третє місце дісталось команді «Щавлі». Переможці отримали футбольний Кубок, грамоти, солодкі призи. Кращіх гравців у 5 номінаціях нагородили пам'ятними подарунками:

«Кращій воротар» - Микита Саченко;

«Кращій захисник» - Володимир Грачьов;

«Кращій нападаючий – Андрій Кравченко;

«Кращій бомбардир» - Максим Сергієнко;

«Кращій гравець турніру – Ілля Мартюк.

Родзинкою змагань став виступ у складі «Авдіївця» колишнього гравця команди «Шахтар» Донецьк U-19 Володимира Грачьова, який починав свої виступи у тренера Віблова М. Фінальний матч судив майстер спорту міжнародного класу, володар Кубку України Мартюк Олександр.

Організатором турніру виступив Комунальний заклад «Авдіївський міський центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» військово-цивільної адміністрації м. Авдіївка Донецької області.

Бажаємо гравцям та вболівальникам міцного здоров’я.

До нових зустрічей на спортивних майданчиках нашого міста!