ЗМАГАННЯ З ВОЛЕЙБОЛУ СЕРЕД ВЕТЕРАНІВ СПОРТУ У МІСТІ АВДІЇВКА

Комунальний заклад «Авдіївський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка 12 вересня 2020 року на міському стадіоні організував проведення змагань з волейболу серед ветеранів спорту. Прийняли участь 4 команди віком понад 35 років (м. Авдіївка, м. Гірник, с. Орлівка, с. Нетайлове). Переможцем стали наші гості з Гірника (капітан Валерій Грабаренко) вигравши всі свої матчі. Друге місце дісталось збірній команді Авдіївка (капітан Віктор Шилов), на третьому місці спортсмени з с .Орлівка (капітан Василь Бородуля), четверте місце у с. Нетайлове (капітан Світлана Саєнко). Всі учасники показали свій досвід, професіоналізм та згуртованість, а головне отримали великий заряд бадьорості та масу позитивних емоцій. Переможці отримали Кубки та грамоти. Організатори відзначили цінними подарунками єдину жінку – призом глядацьких симпатій з с. Нетайлове Світлану Саєнко, кращого гравця Михайла Дорошко з м. Гірник та самого вікового спортсмена 64-річного Віктора Шилова.