Літературно-мистецькі читання до Дня Гідності 17.11.2020 у приміщенні бібліотеки відбувся захід Літературно-мистецьких читань до Дня Гідності

Літературно-мистецькі читання до Дня Гідності 17.11.2020 у приміщенні бібліотеки відбувся захід Літературно-мистецьких читань до Дня Гідності. Організатором читань став відділ у справах сім’ї, молоді та спорту спільно з відділом культури та ГО «Пласт». Що для кожного з нас гідність та свобода? Про це мовою поезії та музики говорили учасники та учасниці літературних читань, присвячених Дню Гідності та Свободи.

В читаннях взяли участь школярі зі шкіл 6 і 7, представниці громадських організацій, члени громади. Приємно, що презентація творів була різножанровою: виразне читання, спогади, відео сторінки історії, буктрейлер, поетичний експромт. Під час читань ділились спогадами і рефлексіями, говорили про Революцію Гідності як сторінку новітньої історії України,яка залишила глибокий, визначальний і незабутній слід в пам’яті кожного з нас , згадували про події Донецького Євромайдану. Співробітниці бібліотеки філії 3 під час заходу розповіли про початок всеукраїнської інформаційної кампанії, яка проходить під гаслом “Вільні творити майбутнє” та подарували присутнім жовто-блакитні стрічки. Всі учасники та учасниці були відзначені Подяками від військово-цивільної адміністрації та подарунками.