Оголошено конкурс соціальної реклами серед молоді «ВІЛ, СНІД – глобальна проблема людства».

В рамках місячника до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, відділ у справах сім’ї, молоді та спорту військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області оголошує конкурс соціальної реклами серед молоді «ВІЛ, СНІД – глобальна проблема людства». Основною метою акції, є привернення уваги молоді до проблеми поширення ВІЛ.

Всесвітній день боротьби зі СНІДом, це ще одна можливість дізнатися про факти щодо ВІЛ-інфекції і втілити знання у практику. Якщо люди розуміють, як передається ВІЛ-інфекція, як їй можна запобігти та усвідомлюють сьогоднішню реальність життя з ВІЛ – вони можуть за допомогою цих знань дбати про власне здоров'я і здоров'я інших та лікувати тих, хто живе з ВІЛ, відверто, з повагою та розумінням. Конкурс проводиться серед молоді, яка проживає у м. Авдіївка, віком від 14 до 35 років. Роботи переможців Конкурсу будуть надруковані та розповсюдженні у м. Авдіївка. Роботи приймаються до 18 грудня 2020 року на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
На переможців конкурсу чекають цінні подарунки від організаторів.

Переможці отримали цінні подарунки від відділу у справах сім’ї, молоді та спорту військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області.