Парний міні-турнір з настільного тенісу «Ти зможеш, якщо зміг я» у місті Авдіївка

25 листопада 2020 р. у спортивному залі АЗОШ № 5 відбулись змагання з настільного тенісу у парах «Ти зможеш, якщо зміг я»

У зв’язку з карантинними обмеженнями до турніру було допущено обмежена кількість пар, у склад яких увійшли: 1 дорослий та 1 дитина до 14 років.
Основною метою змагань є залучити дітей з різним рівнем підготовки до занять фізичною культурою та спортом, а участь дорослих учасників є показником та прикладом для підростаючого покоління.
Боротьба була напружена та енергійна, усі пари показали свою цілеспрямованість та характер. Але на всіх змаганнях є переможці та ті, кому трішки не пощастило:
1 місце – Сімонов Дмитро та Мут'єв Олександр;
2 місце – Семейко Ілля та Мут'єв Дмитро;
3 місце – Мартюк Ілля та Мартюк Олександр.

Усі учасники були нагороджені пам’ятними призами та переможці отримали кубки та медалі. Організатором заходу виступили: Комунальний заклад «Авдіївський МЦ ФЗН «Спорт для всіх» військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області та громадська організація «Федерація баскетболу міста Авдіївка» по програмі міні - ініціатив «Посилення соціальної згуртованості населення громади» за підтримки представництва ООН в Україні.
Дякуємо учасникам за чудову гру та бажаємо
досягати нових спортивних вершин!