«Міська ДЮСШ» запрошує до секції з баскетболу

Баскетбол - спортивна командна гра з м'ячем, який закидують руками в кільце із сіткою (кошик), закріпленою на щиті на висоті 3 метри 5 сантиметрів над майданчиком. Баскетбол є олімпійським видом спорту. Грають дві команди по 5 осіб на майданчику 28×15 м. Переможцем визнається команда, якій вдалось більше число разів закинути м'яч у «кошик» супротивників.

Тривалість гри - чотири періоди по 10 хвилин, з двохвилинними перервами між першою та другою і третьою й четвертою чвертями, та великою перервою у 15 хвилин між другим та третім періодом. В Національній баскетбольній Асоціації гра триває 48 хвилин і розбивається на 4 чверті.
Комунальний заклад «Міська ДЮСШ» запрошує до секції з баскетболу дітей віком з 9 років.
Розклад занять: четвер та вівторок з 17:00 до 19:00;
субота та неділя з 12:00 до 15:00.
Тренер-викладач: Хоменко Віктор Вікторович (т. 095 456 05 66).