Турнір з великого тенісу серед дітей у місті Авдіївка

З 1 по 3 грудня 2020 року у місті Авдіївка пройшли змагання з великого тенісу серед дітей у двох вікових категоріях. В змаганнях прийняли участь 18 вихованців КЗ «Міська дитячо-юнацька спортивна школа» Авдіївської міської ради (тренер Катерина Щербак), для яких ці змагання стали першими та дуже хвилюючими. Метою змагань є вдосконалення спортивної майстерності тенісистів та впровадження фізичної культури та спорту, як важливого засобу гармонійного розвитку та зміцнення здоров’я.

У віковій категорії до 11 років місця розподілилися таким чином: перше місце – Полових Анастасія, друге місце – Лук‘янець Ул‘яна та третє місце – Усік Анастасія.
У віковій категорії до 16 років : перше місце – Колісниченко Микита, друге місце – Коновалов Данило та третє місце – Євдокимова Ніколь.
Змагання відбулися без глядачів з дотриманням санітарно – епідеміологічних норм та необхідних заходів безпеки.
За участі заступника керівника військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області Сергія ЛЕГЕНЬКОГО були нагородженні усі учасники змагань пам’ятними подарунками та грамотами, переможці ще були нагороджені кубками та медалями. Організатором заходу виступив відділ у справах сім’ї, молоді та спорту міста Авдіївка Донецької області.
Вітаємо переможців та всіх учасників змагань,
бажаємо подальших спортивних успіхів!