МІСЬКІ ЗМАГАННЯ З БАСКЕТБОЛУ 3Х3 (СТРІТБОЛ) «NIKITIN CUP», ПРИСВЯЧЕНІ ПАМ’ЯТІ ВЧИТЕЛЯ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ АЗОШ № 2 В.М. НІКІТІНА


Комунальний заклад «Авдіївський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області разом з громадською організацією «Федерація баскетболу міста Авдіївка» за підтримки представництва ООН в Україні по програмі міні - ініціатив «Посилення соціальної згуртованості населення громади» провели змагання з баскетболу 3х3 ( стрітбол) 12 грудня 2020 року у спортивному залі АЗОШ № 5, з метою вшанування пам’яті вчителя фізкультури АЗОШ № 2 В.М.Нікітіна та популяризації і подальшого розвитку баскетболу 3 х 3 серед населення нашого міста, формування здорового способу життя, залучення молоді до регулярних занять спортом.

У змаганнях прийняли участь 6 команд нашого міста. Дуже видовищними проходили деякі матчі, у матчі за третє місце лише у додатковий час перемогу святкувала молодіжна команда міста Авдіївка (капітан Бухтіяров Олександр), яка перемогла команду «Авдіївка» (капітан Приймак Микита). Переможцем змагань стала команда «Спорт для всіх» (капітан Гордієнко Роман»), яка перемогла у видовищному матчі суперників вуглепідготовчового цеху № 1 ПрАТ «Авдіївський коксохімічний завод» з рахунком 15:14.
Організаторами турніру були нагороджені кращі гравці :
«Кращій захисник» - Роман Гордієнко «Спорт для всіх»;
«Кращій центровий» - Дмитро Камнєв ( ВПЦ № 1 ПрАТ «АКХЗ»);
«Кращій розигруючий» - Олександр Васильєв («Спорт для всіх» );
«Кращій нападаючий» - Дмитро Чалий («Спорт для всіх»).
Самим цінним гравцем змагань було визнано Артема Андрієнко ( ВПЦ № 1 ПрАТ «АКХЗ»).
Змагання проводились з дотриманням усіх норм протидії захворюванню вірусною інфекцією COVID-19.
Ми вдячні усім учасникам. Бажаємо міцного здоров’я і успіхів у житті !
До нових зустрічей на спортивних майданчиках!