Управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації повідомляє

Представництво європейського Союзу в Україні запускає освітній проект «EU Study Days», що відбудеться у період із березня до червня 2021 року (https://bit.ly/3aw9CwQ).
«EU Study Days» — це освітній проект Представництва ЄС в Україні, започаткований сім років тому. Проект надає можливість українським студентам та випускникам дізнатися більше про Європейський Союз i відносини між Україною та ЄС від провідних експертів у цій сфері.

Проект також сприяє створенню мережі молодих українців, де вони зможуть обмінюватися досвідом, втілювати спільні ініціативи, а також стати рушійною силою зближення України та ЄС. Із 2013 року в межах проекту було проведено понад 32 тижневі сесії у різних містах України. Цього року заплановано проведення 12 онлайн-модулів. Кожен модуль передбачає вебінар за участі співробітників Представництва ЄС, а також провідних європейських i українських експертів. Окрім того, учасники отримають інформаційні матеріали та зможуть перевірити свої знання, склавши тест.
За додатковою інформацією просимо звертатися до Вікторії Давидової,
Радниці з питань преси та інформації Представництва ЄС в Україні (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) та/або до організації виконавця проекту громадської організації «Молодіжна Альтернатива» (контактна особа — Людмила Кудіна, youth.alternative.ua@gmail.соm)